Hydroizolácie stien

Tu je uvedený prehľad základných výrobkov. Pre doplnenie informácií a navrhnutie náterového systému pre Vaše potreby, nás prosím kontaktujte.

Technisil

TECHNICHEM Technisil

Metóda vysušovania injektovaním

Účinná a definitívna bariéra proti kapilárnemu stúpaniu vody, vysušovanie pomocou injektovania izolačnej hmoty proti vlhku so 4 funkciami, izolačná hmota obsahujúca 4 polyméry zaručuje vytvorenie blokačnej zóny, účinnej a trvácnej, a to nezávisle na druhu a hrúbke múra. Injektovanie sa vykonáva pomocou nízkotlakového zariadenia vybaveného meračom objemu injektovanej hmoty. To zaručuje rovnomerné rozloženie izolačnej hmoty a vytvorenie homogénnej blokačnej zóny proti stúpajúcej vlhkosti.

TECHNICHEM Technicide +

Prostriedok na asanáciu stien a striech.

Prostriedok na a sanáciu stien a striech. Odstraňuje machy, plesne, riasy a lišajníky. Predstavuje široké spektrum účinkov na všetkých typoch podkladov. Ponúka dobrú trvácnosť v čase a dobrú odolnosť voči dažďom. Účinok TECHNICIDu + je viditeľný po niekoľkých dňoch, keď machy, lišajníky a huby zhnednú. Ich odstránenie sa robí postupne, pôsobením dažďa a vetra a môže trvať niekoľko mesiacov.

TECHNICHEM Techniplâtre

Prísada na opravy omietok po injektáži TECHNISILom M.S.

Prísada na opravy omietok po injektáži TECHNISILom M.S. Techniplatre znižuje stupeň absorpcie vody omietkou, chráni omietky proti migrácii zbytkovej vody napadnutej soľami, odporúča sa v prípade, že steny obsahujú hygroskopické soli ako sú chloridy a dusičnany, spomaľuje tvorbu rias a húb.

TECHNICHEM Technipox E

Nepriepustná a ochranná omietka na podlahy a steny.

Nepriepustná a ochranná omietka na podlahy a steny. V stavebnom inžinierstve sa s úspechom používa už viac ako 15 rokov (čistiace stanice, zrážkové nádrže, priehrady, vodojemy pitnej vody). Táto omietka prešla veľmi prísnym testom v C.S.T.C., zameranom na nepriepustnosť vlhkých zapustených stien (ľahká izolácia). TECHNIPOX E vynikajúco priľne na všetky vlhké alebo mokré podklady, odoláva tlaku vody, dokonca aj napadnutej soľami. Neobsahuje rozpúšťadlá a je klasifikovaný ako potravinársky. Vnútorná nepriepustnosť zapustených stien, pivničné steny, garáže, suterénne miestnosti…

TECHNICHEM Technisil MS Hydro Cream

Vodotesná hmota v pastovitej forme pre sušenie muriva, injekčná aplikácia

  • TECHNISIL MS HYDRO CREAM je vodotesná hmota v pastovitej forme pre vytvorenie chemickej bariéry proti stúpajúcej vlhkosti pôsobením vzlínavosti. Aplikácia injektovaním. Zabezpečuje vytvorenie izolačnej zóny bez ohľadu na druh a hrúbku stien.
  • TECHNISIL MS HYDRO CREAM je pripravený na priame použitie, dodáva sa v gélovej / krémovej forme a je formulovaný na základe hydrofóbnych živíc v emulznej forme: silán, siloxanových.
  • TECHNISIL MS HYDRO CREAM neobsahuje rozpúšťadlá, je nehorľavý, bez zápachu, neškodný
  • TECHNISIL MS HYDRO CREAM je dodávaný v 600 ml baleniach, pripravených pre priame použitie prostredníctvom injekčnej pištole
  • TECHNISIL MS HYDRO CREAM je zo všetkých dostupných krémov na trhu najviac koncentrovaný krém pre injektovanie a vysušovanie múrov: obsahuje až 85% účinných zložiek