Hydroizolácie

Tu je uvedený prehľad základných výrobkov. Pre doplnenie informácií a navrhnutie náterového systému pre Vaše potreby, nás prosím kontaktujte.

Roofcryl

predstavuje hydroizolačný strešný tmel vo forme tekutej pasty, ktorá tvorí po vyschnutí gumovitú, elastickú, vodotesnú plochu, ktorá je vysoko odolná voči nepriaznivým poveternostným vplyvom a voči abrázii.

Kemperol 2K-PURKemperol 2K pur

Kemperol 2K PUR

Stierková hydroizolácia KEMPEROL 2K-PUR je UV stabilná, dvojzložková polyuretánová živica neobsahujúca rozpúšťadla, ktorá sa obvykle vystužuje netkanou textíliou. Po vyschnutí tvorí jednoliatu, elastickú, vodotesnú plochu, ktorá je vysoko odolná voči nepriaznivým poveternostným vplyvom a voči abrázii. Jeho povlak je hrubý, bezšvový, nevytvára zoslabené miesta, ktoré by umožnili prenikanie vody.

KEMPEROL 2K-PUR je určený ako hlavná hydroizolační vrstva pre vonkajšie a vnútorné použitie.Pretože neobsahuje žiadne rozpúšťadlá, môže byť použitý v všetkých citlivých priestoroch, napríklad v interiéroch škôl, nemocníc, administratívnych a obytných budovách.

Z živice sa neoddeľujú žiadne nebezpečné a zapáchajúce látky, takže pri jej aplikácií nie sú nutné žiadne špeciálne opatrenia alebo odstávky vzduchotechnických zariadení.

jgrjrigilejrg

Steloxine ARS

Akrylát

Trvala jedno vrstvová ochrana voči korózií, viacúčelové využitie, mimoriadna priľnavosť a efektívna ochrana kovu, určený pre strechy z galvanizovaného oceľového plechu, železné kovy, galvanizované kovy, hliník, zinok, profily štítových stien, vonkajšie strany nádob, tvárnych nosníkov, kontajnerov, majákov, kovových konštrucií…

jkkljlkjl

Techniroc Duo

Akrylát

Vodotesná, tvrdiaca farba na strechy, zvyšuje súdržnosť škridlíc, bráni tvorbe pliesni, dáva streche nový vzhľad, účinnosť a trvácnosť na všetkých druhoch minerálnych pórovitých podkladoch, ako betónové škridlice, škridlice z pálenej hliny, bridlica a heraklit, betón…

 

KEMPEROL RepairFix

Rýchla pomoc proti trhlinám. Opravný náter pre všetky prípady, je univerzálne použiteľný. Vláknom spevnený náter na preklenutie trhlín.

Použiteľný napr. na pivnice, strechy, garáže, balkóny, člny, karaván, opravy a vylepšenia, nutné okamžité opravy aj za extrémnych podmienok počas dažďa.

KEMPEROL 1K-SF Roofpatch

  • Pre opravy prasklín a netesnosti
  • Pre rovné a šikmé povrchy
  • Tesniaca náplasť na ploché strechy
  • Odolný voči UV
  • Umožňuje prestup vodných pár
  • Premosťuje trhliny
  • Vystužený rúnom
  • Aplikácia za studena
  • Bez riedidiel
  • 1 zložkový

KEMPEROL AC System

AC systém sa môže bezpečne a rýchlo aplikovať na strechy, balkóny a terasy ako aj na podlahy v halách a nákupných centrách. Obzvlášť rýchlo vytvrdzujúce tekuté izolácie na základe PMMA živíc a majú všetky skúšky podľa ETAG 005 trvalo v najvyšších kategóriách. Materiál jen už po 35 min. pochôdzny (pri 20 °C) a po 60 min. znovu pretierateľný. Samotné poveternostné riziká, ktoré sa musia pri izolačných prácach na plochých strechách obzvlášť zohľadnovať, dajú sa s týmito produktmi redukovať na minimum, keďže všetky KEMPEROL môžu spracovať od –5 °C.

Hydroizolácie mostov

img (27)

KEMPEROL BR

Trojzložková izolácia na báze polyuretánovej živice, špeciálne vyvinutá pre extrémnu záťaž v parkovacích domoch a na mostoch. Atestovaný izolačný systém bezpečne chráni železobetónové konštrukcie v dopravnom staviteľstve pred poškodením v dôsledku pôsobenia vody a korózie. Izoláciu KEMPEROL® BR je možné pokladať pod asfalt, panely, či dlažbu alebo ju nanášať spoločne s farebnými zrnkami kremeňa na betón a zvetralý asfalt. Aplikácia liateho asfaltu o teplote do 250°C je možná bez toho aby došlo k poškodeniu izolácie.

Aj v prípade eventuálnych trhlín v betóne o veľkosti až 2 mm zaručuje trvale elastická izolácia bezpečnosť.

KEMPEROL® BR má atest ETAG005 a klasifikáciu W3