Ochrana kovov

Tu je uvedený prehľad základných výrobkov. Pre doplnenie informácií a navrhnutie náterového systému pre Vaše potreby, nás prosím kontaktujte.

Steloxine PU Finish

Akryl-polyuretán

Vysokolesklý vrchný náter na ochranu kovov, betónu, PVC, vytvára ochranu kovových konštrukcií v agresívnom prostredí (mestá, prímorské a priemyselné prostredia), použiteľný aj ako fasádny náter pre jeho odolnosť tvrdým poveternostným podmienkam, UV žiareniu.

Steloxine ARS+Stereofill copy

Steloxine ARS

Akrylát

Trvala jedno vrstvová ochrana voči korózií, viacúčelové využitie, mimoriadna priľnavosť a efektívna ochrana kovu, určený pre strechy z galvanizovaného oceľového plechu, železné kovy, galvanizované kovy, hliník, zinok, profily štítových stien, vonkajšie strany nádob, tvárnych nosníkov, kontajnerov, majákov, kovových konštrucií…

Steloxine Decor

Alkyd (lesklý a matný)

Antikorózny viacvrstvový dekoratívny náter na železné kovy, na báze fosforečnanu zinočnatého, jeden výrobok pre kompletný náterový systém, dokonalé krytie hrán.

Steloxine Decor Micace

Alkyd

Dekoratívny metalizovaný povrchový náter používaný ako prevencia voči korózií pre železné kovy v interiéri a exteriéri, šupinatá štruktúra pigmentácie (vrstvená štruktúra, pigmenty ležia jeden na druhom ako strešná krytina), odráža slnečné lúče čím znižuje ohrievanie ošetreného povrchu.

Steloxine Primer Epoxy

Epoxid

Antikorózny základný náter pre kovové podklady s fosfátom zinku ako aktívnym antikoróznym prostriedkom, aplikovateľný v hrubých vrstvách, výborne sa hodí ako udržiavací/údržbový základný náter pre manuálne odstránenú koróziu z kovu v priemyselnom prostredí.