Ošetrenie betónu

Tu je uvedený prehľad základných výrobkov. Pre doplnenie informácií a navrhnutie náterového systému pre Vaše potreby, nás prosím kontaktujte.

TRIMETAL Auberac

Oligomerový siloxan

Bezfarebná impregnácia, zabraňuje poškodeniu materiálov spôsobenému po zmrazení vzniknutej vody, veľmi silne vniká do podkladov bez toho aby vytvoril film, odpudzuje vodu, tesní podklad voči dažďu, formulovaný pre široké škály konštrukčných materiálov, napr. betón, cementová základná omietka, azbestocement, tehla, betón, vápenec a pieskovec, slinok, pórobetón, neleštený mramor a niektoré prírodné kamene.

TRIMETAL Stelfloor Epoxy Hydro

Epoxid

Náter pre betónové a asfaltové podlahy a steny, ideálny na podlahy natreté starou farbou, bez zápachu, odolný voči abrazií, využiteľný pre garáže, dielne, parkoviská, školy, priemyselné podlahy.

TRIMETAL Stelfloor Steldur+

Polyuretán

Spevňuje a skrášľuje, odoláva pôsobeniu mnohých chemických činiteľov ako sú kyseliny a zásady už zriedené, oleje, soli, čistiace prostriedky, rovnako tak chráni aj materiály, ktoré sú v kontakte s týmito činiteľmi.

76679_ff_facade_beton_10lFLÜGGER Facade Beton

Robustná, elastická a farebne trvanlivá fasádna farba. Je odolná voči vode a poveternostným podmienkam. Poskytuje povrch, ktorý odpudzuje nečistoty. Bráni prieniku oxidu uhličitého do podkladu a tým chráni betón pred degradáciou. Taktiež chráni armovacie výstuhy v betóne pred koróziou. Povrch je priepustný pre vodné páry. Bráni vzniku plesni a rias. Odoláva vysoko tlakovému čisteniu, do 80 barov.