Úprava exteriérov

Tu je uvedený prehľad základných výrobkov. Pre doplnenie informácií a navrhnutie náterového systému pre Vaše potreby, nás prosím kontaktujte.

Sikkens Alpha Supraliet

Sikkens Alphaloxan

Matná fasádna siloxanová farba. Odolná voči dažďom lejakom, zároveň však prepúšťa vodné pary. Odolná proti vzniku húb, plesni, machom a výkvetom solí. S výhodou sa používa na fasádach historických budov, ako aj na úpravu fasád moderných stavieb.

Setaliet

Sikkens Setaliet

Silikátový

Dvojzložkový náterový systém na báze kremičitanu draselného, paropriepustný, odolný oteru, kyslým dažďom, UV žiareniu, umývateľný.

Saptocryl

Akrylát

Matný, nežltnúci, výborná výdatnosť, bez zápachu, rýchlo schnúci, umývateľný, vysoká krycia schopnosť, odolný voči oterom, jednoduchá aplikácia, dvojvrstvový systém pre všetky typy budov a podkladov.

MAGNATEX VELOURS SF

vinylová fasádna vinylová farba saténového vzhľadu pre dekoráciu a ochranu stien v interiéri a exteriéri (tehly, betón, sadro kartón, omietky, ľahčený betón a pod.).

V exteriéri chráni podklad voči dažďu. Vďaka vysokému obsahu pojív vhodná farba pre použitie do priestorov s vysokou frekvenciou využitia. Dýchajúci a súvislý film farby umožňuje jednoduchú údržbu/

Globaprim Fix

Akrylát, kopolymér

Bezfarebný náter fixujúci kriedujúci podklady pred ich natretím. Znižuje nasiakavosť podkladov. Doporučený pod vodou riediteľné farby.