Fasádne farby

Tu je uvedený prehľad základných výrobkov. Pre doplnenie informácií a navrhnutie náterového systému pre Vaše potreby, nás prosím kontaktujte.

Sikkens AlphaloxanSikkens Alpha Supraliet

SIKKENS Alphaloxan, fasádna farba

Matná povrchová úprava stien na siloxanovej báze.

Kremík, základný kameň silikónov a jeden z najbežnejších prvkov na Zemi. Výrobok zo silikónovej živice je vysoko odpudivý a teda odolný voči dažďom / lejakom a zároveň prepúšťa vodné pary. Do steny z vonka nepreniká voda a fasáda ostáva suchá, odolná proti vzniku húb, plesni, machov a výkvetov solí. Farba zo silikónovej živice ochráni fasádu pred agresívnymi škodlivinami v ovzduší, ale je difúzne otvorená, takže vodná para môže unikať von. Vnútorné steny ostávajú suché a v interiéri sú zdravé klimatické podmienky. Murivo si zachováva pôvodné tepelno-izolačné vlastnosti. Výhodou je jeho použitie na fasadách historických budov, ako aj na úpravu fasády moderných stavieb. Disponuje veľmi dobrou priepustnosťou vodných pár, odoláva dažďu, ľahko sa aplikuje.

Trimetal_magnatex_velours_sf

TRIMETAL Magnatex Velours SF, fasádna farba

Fasádna vinylová farba saténového vzhľadu pre dekoráciu a ochranu stien v interiéri a exteriéri (tehly, betón, sadro kartón, omietky, ľahčený betón a pod.).

V exteriéri chráni podklad voči dažďu. Vďaka vysokému obsahu pojív vhodná farba pre použitie do priestorov s vysokou frekvenciou využitia. Dýchajúci a súvislý film farby umožňuje jednoduchú údržbu/

Levis_Saptocryl_HP

LEVIS Saptocryl HP, fasádna farba

Akrylát

Matný, nežltnúci, výborná výdatnosť, bez zápachu, rýchlo schnúci, umývateľný, vysoká krycia schopnosť, odolný voči oterom, jednoduchá aplikácia, dvojvrstvový systém pre všetky typy budov a podkladov.

76679_ff_facade_beton_10l

FLÜGGER Facade Beton, fasádna farba

Robustná, elastická a farebne trvanlivá fasádna farba. Je odolná voči vode a poveternostným podmienkam. Poskytuje povrch, ktorý odpudzuje nečistoty. Bráni prieniku oxidu uhličitého do podkladu a tým chráni betón pred degradáciou. Taktiež chráni armovacie výstuhy v betóne pred koróziou. Povrch je priepustný pre vodné páry. Bráni vzniku plesni a rias. Odoláva vysoko tlakovému čisteniu, do 80 barov.

70002_ff_facade_zero_p4_10L

FLÜGGER Facade Zero, fasádna farba

Vysoko elastická a voči poveternostným vplyvom odolná fasádna farba. Prekrýva drobné praskliny a štrbiny v podklade (do 1 mm). Farbu je možné aplikovať pri nižších teplotách než je to možné u ostatných fasádnych farieb, až do 0°C. Povrch je priepustný voči vodným parám. Vykonaný náter poskytuje povrch, ktorý minimálne zachycuje nečistoty. Bráni vzniku plesní a rias. Životnosť náteru až do 20 rokov

24325_ff_facade_universal_10l

FLÜGGER Facade Universal, fasádna farba

Poveternostným vplyvom odolná, viac účelová farba na steny a fasády. Poskytuje pekný, rovnomerný a hlboko matný vzhľad podobný vápennej maľbe, ktorý je odolný voči poveternostným vplyvom a chráni podklad pred prenikaním vody (úderovým dažďom počas búrok) a zároveň je priepustný vodným parám. Tieto vlastnosti robia z Flügger Facade Universal najlepšiu alternatívu na natreté, vápenné, mierne porézne podklady a taktiež na podklady menej pevné . Určený na steny s minerálnym podkladom, ako sú omietky, vápenno pieskové tehly, betón a taktiež podklady, ktoré boli už predtým natreté vápenným náterom, cementovým práškom alebo inými farbami. Taktiež je vhodný na nové, ešte neošetrené fasády.

43791_woodtex_04_opaque_p7_3l - kópia

FLÜGGER Wood Tex 04 Opaque, náter na drevené fasády

Krycia lazúrovací náter na drevo, ktorý zachováva štruktúru dreva. Poskytuje super krycí, silný povrch a je najlepšou voľbou pokiaľ nie je známy typ pôvodného náteru na drevenom podklade.

Flügger Wood Tex 04 Opaque je súčasťou systému ochrany „Wood Tex“ a používa sa ako vrchný náter do exteriéru na nové alebo už skôr natreté ľahké typy drevín, vrátane tlakovo impregnovaného alebo vákuovo impregnovaného dreva.

Taktiež sa používa pri rekonštrukcií budov na previsy, štíty, obloženia, drevené fasády, ako aj na drevené zruby s guľatiny.