Interiérové farby

Tu je uvedený prehľad základných výrobkov. Pre doplnenie informácií a navrhnutie náterového systému pre Vaše potreby, nás prosím kontaktujte.

Sikkens Alphaloxan

SIKKENS Alphaloxan

Matná povrchová úprava stien na siloxanovej báze.

Farba s obsahom silikónovej živice, ktorá je vysoko odpudivá a teda odolná voči dažďom / lejakom a zároveň prepúšťa vodné pary. Do steny z vonka nepreniká voda a fasáda ostáva suchá, odolná proti vzniku húb, plesni, machov a výkvetov solí. Farba zo silikónovej živice ochráni fasádu pred agresívnymi škodlivinami v ovzduší, ale je difúzne otvorená, takže vodná para môže unikať von. Vnútorné steny ostávajú suché a v interiéri sú zdravé klimatické podmienky. Murivo si zachováva pôvodné tepelno-izolačné vlastnosti. Výhodou je jeho použitie na fasadách historických budov, ako aj na úpravu fasády moderných stavieb. Disponuje veľmi dobrou priepustnosťou vodných pár, odoláva dažďu, ľahko sa aplikuje.

77187_ff_dekso5_p4_10l

FLÜGGER Dekso 5

Matná akrylová farba. Kombinuje v sebe pekný zamatový vzhľad a excelentné čistiace schopnosti. Extra silný a robustný povrch s vlastnosťami odpudzujúcimi špinu robí tento výrobok jednoduchý pre údržbu a čistenie.

Povrch nemení lesk pri otere alebo čistení. Veľmi vhodný pre inštitúcie, úrady, kancelárie, obývacie priestory, kuchyne a najmä tam, kde sú kladené vysoké nároky na funkčnosť a estetiku.

Levis_Saptocryl_HP

LEVIS Saptocryl

Akrylát

Matný, nežltnúci, výborná výdatnosť, bez zápachu, rýchlo schnúci, umývateľný, vysoká krycia schopnosť, odolný voči oterom, jednoduchá aplikácia, dvojvrstvový systém pre všetky typy budov a podkladov.

Trimetal_Dialcolor

TRIMETAL Dialcolor

Viacfarebná výzdoba stien. Vo vodnej fáze. Je možné ho nanášať striekaním. Bez zápachu

 

Náter, ktorý je možné nanášať striekaním vo vodnej disperzii a ktorý pozostáva z rozličných farebných dokonale premiešaných fáz. Ako vysoko dekoratívny náter, je určený pre interiéry akýchkoľvek priestorov, t.j. aj silne frekventovaných priestorov, napr. nemocnice, školy, hotely, športoviská, veľké obchodné domy a pod.,  Dostupný v 76 módnych farebných odtieňoch. Vo väčšine prípadov umožňuje dosiahnuť základovú vrstvu a dekoráciu jediným nástrekom . Vykazuje výbornú priľnavosť ku všetkým natretým aj nenatretým podkladom, napr. sadra, sadrová lepenka, betón a cementové omietky, drevo a výrobky z dreva. Odoláva 8000 cyklom pri skúške umývateľnosti ASTM bez jedinej stopy po poškodení. Je bez zápachu a vyschne až po jadro v priebehu 24 hodín, čím umožňuje urýchlené opätovné použitie natieraných priestorov.

74557_ff_flutex5_p7_10l

FLÜGGER Flutex 5

Matná akrylová farba na steny a stopy. Poskytuje robustný a umývateľný povrch. Je ju možné čistiť aj celoplošne. Ľahko sa nanáša a pretiera.

Používa sa na steny a stropy obývacích priestorov, kuchýň, kancelárií a spoločných priestorov, na podklady ako omietka, betón, sadro kartón, sklo vláknite a filcové tapety. Je taktiež vhodný do exteriéru na minerálne fasády z cementovej omietky a betónu. Perfektný pre reštauračné / opravné práce na už predtým natreté podklady.

70673_ff_flutex5s_p7_10l_ecolabel

FLÜGGER Flutex 5S

Nereflexná, matná farba na báze PVA pojiva. Vyznačuje sa výbornou krycou schopnosťou. Poskytuje hrubý, robustný povrch. Odoláva bežnému čisteniu.  Je určený do interiéru na steny a stropy napr. obývacích priestorov, kancelárií a spoločných priestorov. Ideálny, keď podklad potrebuje byť spevnený a zároveň je požiadavka na jeho maximálny efekt. Špeciálne vhodná pre steny s veľkým osvetlením. Matná a jednotná povrchová úprava zo všetkých uhlov

77088_Flutex_4_Plus_P4_10L

FLÜGGER Flutex 4plus

Akrylová farba z dobrou krycou schopnosťou. Poskytuje matný, nereflexný a ľahko umývateľný povrch. Dovoľuje ľahký prestup vodných pár. Používa sa v interiéri na steny, napr. v obývacích priestoroch a kanceláriách. Pre podklady ako sú betón, sadrokartón, tehly a iné minerálne podklady. Vytvára umývateľný povrch.

Je taktiež vhodný pre exteriérové použitie na fasády z minerálnych materiálov.

Flutex_3_P

FLÜGGER Flutex 3plus

Matná akrylová farba na stropy a steny. Ľahko nanáša a poskytuje matný, nereflexný povrch. Používa sa v interiéri na stropy a steny. Vytvára umývateľný povrch.

76903_Flugger_Flutex_2S_P4_10L

FLÜGGER Flutex 2S

Nasýtená PVA farba vysokej kvality s skvelou krycou schopnosťou. Poskytuje krásny, hladký, rovnomerný, sýty a nereflexný povrch.

Určený na interiérové stropy, kde sa vyžaduje rovnomerný, hladký a nereflexný povrch s minimálnou štruktúrou povrchu.

Výrobok je veľmi vhodný na veľké, súvislé stropy alebo tam, kde by množstvo svetla z veľkých okien spôsobovalo zviditeľnenie ťahov od štetca alebo valčeku. Flutex 2S poskytuje oveľa lepšie kvality než ostatné farby vo vzťahu k lokálnym opravám. Flutex 2S je taktiež dostupný v ultra modrej a čiernej farbe – aj keď už lokálne dodatočné opravy môžu byť viditeľné.

13901_ff_airless_05_10l

FLÜGGER Airless 05

Jednoduchá aplikácia, matný vzhľady.

Flügger Airless 05 obsahuje špeciálne pigmenty, ktoré zaručujú uniformný vzhľad, dokonca aj na podkladoch s rôznym stupňom absorpcie. Mimoriadne vhodný pre aplikácie striekaním na jemne absorbujúce podklady. Určený pre stropy a steny v interiéri

FLÜGGER Acrylic

Matná akrylvá farba na stropy a steny v interiéri. Poskytuje dobré krycie schopnosti a aplikačné vlastnosti. Povrch je ľahko umývateľný.

TRIMETAL Prim-isol

Alkyd

Izolačný a fixatívny náter pre interiéry, vhodný ako základný náter pre latexové, akrylátové alebo alkydové farby, efektívne izoluje substráty so stopami nikotínu, hrdze alebo iného znečistenia rozpustného vo vode, používa sa na omietku, cement, betón alebo drevo a takisto aj na staré nátery.

Dialantik

TRIMETAL Dialantik

Vodou riediteľná dekoratívna  farba, tmelovej konzistencie, založená
na báze kopolymer-vinylovej živice, pripravená na použitie.
Pomocou starej techniky stierkoveho vzhľadu sa dá dosiahnuť povrch, ktorý môže byť upravený povrchovým voskovým priehľadným náterom DIALCIRE, v rôznych dekoratívnych odtieňoch. Je vhodný k
interiérovému použitiu.

Poskytuje teplé a zušľachtené prostredie v celkovo typických typoch
budov, ako sú domy, kancelárie, hotely, reštaurácie, školy… Môže byť aplikovaný na všetky koherentné a pripravené interiérové
podklady: vápenná omietka, betón, sadrové stierky a ich deriváty, drevo a jeho deriváty, natreté podklady v dobrom stave. Kryje nepravidelnosti povrchu. Je veľmi odolný a môže byť čistený vodou a špongiou. Tak isto ako tapeta dá odstrániť teplovzdušnou pištoľou.

dialchaux

TRIMETAL Dialchaux

Farba s efektom vápenného náteru v retro štýle
vodou riediteľný dekoračný náter, ktorý dovoľuje na stenách
dosiahnuť tradičné a nuancové estetické efekty vápenného náteru. Pre použitie v interiér, kde umožňuje ozdobiť steny prirodzeným spôsobom. Výrobok má niekoľko možných konečných efektov s množstvom možných jemných rozdielov. Má rovnaký vzhľad ako tradičné vápenaté farby s jemnými odtieňmi. Výrobok je veľmi matný, so zamatovým vzhľadom s jemnou textúrou. Nanáša sa na pevné a pripravené interiérové povrchy ako je  betón, omietka a jej odvodeniny, drevo a jeho odvodeniny ako aj na každý
namaľovaný povrch v dobrom stave.

DIALCHAUX sa takisto ako tapeta dá odstrániť teplovzdušnou pištoľou.

SIKKENS – Alpha Tacto

Kopolymér- vinyl

Vodou riediteľný, jemný dekoračný náter pre interiéry. Absolútne matný vzhľad. Veľmi hebký na dotyk. Rýchlo schnúci, nežltnúci, bez zápachu, ľahko aplikovateľný, odolný voči oderom, nehorľavý. Polo priehľadný konečný náter. Možnosť rôznych efektov „kožený alebo semišový efekt“ , prípadne „textilný efekt“ a iné.

Stucco_AnticoSIKKENS Stucco Antico

Štukovaná povrchová úprava, vytvára vysoko dekoratívne efekty na vnútorných povrchoch.

  • Rafinovaný dekoračný povrch.
  • Možnosť urobiť dva dekoratívne efekty: Antique benátske špachtľové efekty štukové a enkaustické starožitné štukové efekty.