Úprava interiérov Bliss

Tu je uvedený prehľad základných výrobkov. Pre doplnenie informácií a navrhnutie náterového systému pre Vaše potreby, nás prosím kontaktujte.

Affreschi

Affreschi

Organické živice

Exkluzívne dekoratívne efekty interiéru a exteriéru, mramorový vzhľad. Pastovitej hmoty s ľahkou aplikáciou. Obdoba STUCCO ANTICO určená aj pre exteriér.

Alpha Tacto – NOVINKA

Kopolymér- vinyl

Vodou riediteľný na dotyk jemný dekoračný náter pre interiéry. Absolútne matný vzhľad. Veľmi hebký na dotyk. Rýchlo schnúci, nežltnúci, bez zápachu, ľahko aplikovateľný, odolný voči oderom, nehorľavý. Polopriehľadný konečný náter . Možnosť rôznych efektov „kožený alebo semišový efekt“ , prípadne „textilný efekt“ a iné.

Alphaloxan

Alphaloxan

Matná siloxanová farba. Prepúšťa vodné pary. Odolná proti vzniku húb, plesni, machom a výkvetom solí. S výhodou sa používa na historických budovách, ako aj na úpravu moderných stavieb.

Alpha Bl Ground – NOVINKA

Vodou riediteľný náter

Matný, dobré krytie. Vyrovná absorbciu podkladov. Použiteľný na natreté a nenatreté podklady. Nepriehľadný náter na báze vody plniaci primer základný/konečný náter na interierové steny s funkciou odizolovania podkladu od povrchu.

Dialantik

Dialantik

Kopolymer-vinyl

Dekoratívny tmel matného vzhľadu, leštený alebo patinovaný, ktorý zakrýva nepravidelnosti povrchu poskytuje teplé a zušľachtené prostredie v celkovo typických typoch budov, ako sú domy, kancelárie, hotely, reštaurácie, školy… Tak isto ako tapeta sa dá odstrániť teplovzdušnou pištoľou.

dialchaux

Dialchaux

Vinylový kopolymér

Vodou riediteľný dekoračný náter s efektom vápenného náteru v retro štýle. Dovoľuje na stenách dosiahnuť tradičné a nuancové estetické efekty vápenného náteru. Vhodný pre použitie v interiéri. Umožňuje ozdobiť steny prirodzeným spôsobom. Výrobok má niekoľko možných konečných efektov s množstvom možných jemných rozdielov.

Dialcolor

Akrylát

Multifarebný dekoratívny nástrek, umývateľný, odolný voči mechanickému opotrebovaniu, rýchlo schne, bez zápachu, umožňuje dosiahnuť základovú vrstvu a dekoráciu jediným nastriekaním.

Dialeffekt

 Akrylát

Je bezfarebná tekutina ktorá sa zmiešava s kvalitnými vodo rozpustnými stenovými nátermi za účelom obdržania viacfarebných dekoračných vrchných náterov. Výrobok je možné prispôsobiť podľa vlastných inšpirácií pri aplikácii vhodným valčekom, špongiou, textíliou, hrebeňom alebo akýmkoľvek iným nástrojom.

MAGNATEX VELOURS SF

MAGNATEX VELOURS SF

saténovo lesklá vinylová farba pre dekoráciu a ochranu stien v interiéri a exteriéri (tehly, betón, sadro kartón, omietky, ľahčený betón a pod.).

Vďaka vysokému obsahu pojív vhodná farba pre použitie do priestorov s vysokou frekvenciou využitia. Dýchajúci a súvislý film farby umožňuje jednoduchú údržbu.

Plafond Mat – NOVINKA

Vynil-akrylové živice

Vysoko kvalitná vodou riediteľná farba, špeciálne vyvinutá pre ošetrenie a dekorácie stropov z rôznych povrchov, omietka, betón, sadrokartón, tmel… Veľmi jednoduchá aplikácia , bez frkania. Výborná výdatnosť. Rýchlo schne, preto môžu byť izby rýchlo obývateľné.

Prim-isol

Alkyd

Izolačný a fixatívny náter pre interiéry, vhodný ako základný náter pre latexové, akrylátové alebo alkydové farby, efektívne izoluje substráty so stopami nikotínu, hrdze alebo iného znečistenia rozpustného vo vode, používa sa na omietku, cement, betón alebo drevo a takisto aj na staré nátery.

Saptocryl

Akrylát

Matný, nežltnúci, výborná výdatnosť, bez zápachu, rýchlo schnúci, umývateľný, vysoká krycia schopnosť, odolný voči oterom, jednoduchá aplikácia, dvojvrstvový systém pre všetky typy budov a podkladov.

Stucco Antico

Antická omietka

Poskytuje exkluzívny dekoratívny efekt interiéru, mramorový vzhľad.