Sikkens lazúry a farby pre výrobu drevených okien a dverí

Tu je uvedený prehľad základných výrobkov. Pre doplnenie informácií a navrhnutie náterového systému pre Vaše potreby, nás prosím kontaktujte.

sacas

Sikkens Cetol WF 960/965/945

zmeniť aj text: Povrchové úpravy okien a dverí (pre výrobcov) WF 960 Hodvábne matná transparentná medzivrstva a konečná vrstva. WF965 Hodvábne lesklá transparentná medzivrstva a konečná vrstva pre konštrukčné prvky z dreva.

WF 945 Matná, transparentná medzivrstva a konečná vrstva na báze vody s prírodným efektom. Striekajú sa vysokotlakovou pištoľou v dvoch vrstvách, každá 150 µm alebo raz 300 µm mokrej hrúbky. Sú dlhodobo pružné, odolné voči počasiu a UV žiareniu. Výborne sa čistia a pri pravidelnom používaní Sikkens ochranného mlieka majú vysokú stabilitu lesku a životnosť až 10 rokov.

rttdr

SIKKENS Cetol WP 562 BPD

Akrylát – na báze vody

Priehľadné moridlo na drevo. Obsahuje ochranu proti modraniu dreva v súlade s EN 152.1. Určené pre použitie v drevo výrobách. Dobre penetruje, chráni pred UV-žiarením je paro priepustné.

cccas

SIKKENS Cetol WV 885 BPD+

Bezfarebný.

Bezfarebný, ochrana proti drevokaznému hmyzu, červotočom a jeho larvám, hubám, machom, lišajníkom, plesní, hnilobe. Možnosť tónovania.

rerš

SIKKENS Rubbol WF 380

Akrylát – na báze vody

Krycí náter na drevo s hodvábne matným vzhľadom. Strieka sa vysokotlakovou pištoľou v dvoch vrstvách, každá 150 µm alebo raz 300 µm mokrej hrúbky. Je dlhodobo pružný, odolný voči počasiu a UV žiareniu. Výborne sa čistí, a pri pravidelnom používaní Sikkens ochranného mlieka má vysokú stabilitu lesku a životnosť až 10 rokov.

sasaaaa

SIKKENS Rubbol WP 177 BPD

Akrylát – na báze vody

Krycie moridlo na drevo, obsahuje ochranu proti modraniu v súlade s EN 152.1. Aplikuje sa máčaním, polievaním alebo natieraním. Určené pre použitie v drevo výrobách. Dobre penetruje, chráni pred UV-žiarením je paro priepustné.

vdsvdb

SIKKENS, ošetrovacia sada na okná

Špeciálny vodný roztok a ochranné mlieko pre čistenie, odmasťovanie a ošetrenie povrchových úprav drevených okien.

Špeciálny vodný roztok pre čistenie a odmasťovanie starých vrstiev farieb, plastov, kovov…, výborný odstraňovač špinavých nánosov, sadzí, popisov pier…

jytyt

SIKKENS Kodrin WV 456

Na vode založený prípravok na ochranu priečnych rezov.

Na vode založený prípravok na ochranu priečnych rezov. Výrazne znižuje možnosť penetrácie vody do dreva v najviac exponovaných častiach drevených okien. Nanáša sa štetcom.

efwfwwe

SIKKENS Kodrin WV 471

Veľmi pružný akrylátový tmel.

Veľmi pružný akrylátový tmel na ochranu V-spojov drevených okien a dverí pred vodou. Nanáša sa priamo z tuby na drevo pred striekaním lazúry.

img

SIKKENS Cetol WM 270

Striekací tmel pre ťažko namáhané konštrukčné prvky z ihličnatého dreva.

wwfes

SIKKENS Cetol WM 665

Medzivrstva Cetol WM 662 prináša zvýšenú bezpečnosť systému, pretože póry sa pri namáčani lepšie vyplnia a plochy priečnych rezov ako aj V-spoje sú chránené dvojnásobne.