Sikkens Cetol WF 761

Sikkens Cetol WF 761

Hodvábne matná, transparentná základná, medzivrstva a konečná vrstva pre konštrukčné prvky z dreva. Možnosť použitia ako 3 vrstvový náterový systém z 1 plechovky do exteriéru a interiéru. Určený pre obmedzene rozmerovo stále a rozmerovo nestále drevené konštrukčné prvky. Vyznačuje sa otvorenými pórmi, vysokou transparentnosťou, odolnosťou voči poveternostným vplyvom, chráni pre UV žiarením, odolný voči potu a slinám (DIN EN71, časť 3). Výrobok je riediteľný vodou.

Farebné odtiene dostupné podľa farebnej karty Joinery Color Classics (pozri časť Farebné palety), ostatné na požiadanie.

Drevo – jedinečný prírodný materiál, ktorý aby si zachoval svoju krásu a bol chránený proti rôznym poveternostným vplyvom, je potrebné jeho povrch ošetriť ochranným náterom. Náterom, ktorý kladie dôraz na prirodzenú štruktúru dreva, chráni proti UV žiareniu a vlhkosťou a tiež zabráni vzniku plesní. Dôležité je vybrať kvalitné lazúry, príp. farby.

Sikkens ako popredný výrobca lakov zaujal vedúce postavenie v Európe a má povesť najlepšieho v odbore. Výrobky dovážame priamo od výrobcu bez sprostredkovateľa a na tuzemskom trhu predávame priamo v našej predajni (pre adresu pozri kontakty) alebo zasielame zákazníkom po celom Slovensku kuriérom do 24 hod., do okolitých krajín, do 48 hod..

 

Related Posts

SIKKENS Cetol Novatech
Sikkens Cetol WF 771