Sikkens Cetol WF 761

Sikkens Cetol WF 761

Hodvábne matná, transparentná základná, medzivrstva a konečná vrstva pre konštrukčné prvky z dreva. Možnosť použitia ako 3 vrstvový náterový systém z 1 plechovky do exteriéru a interiéru. Určený pre obmedzene rozmerovo stále a rozmerovo nestále drevené konštrukčné prvky. Vyznačuje sa otvorenými pórmi, vysokou transparentnosťou, odolnosťou voči poveternostným vplyvom, chráni pre UV žiarením, odolný voči potu a slinám (DIN EN71, časť 3). Výrobok je riediteľný vodou.

Farebné odtiene dostupné podľa farebnej karty Joinery Color Classics (pozri časť Farebné palety), ostatné na požiadanie.

Drevo – jedinečný prírodný materiál, ktorý aby si zachoval svoju krásu a bol chránený proti rôznym poveternostným vplyvom, je potrebné jeho povrch ošetriť ochranným náterom. Náterom, ktorý kladie dôraz na prirodzenú štruktúru dreva, chráni proti UV žiareniu a vlhkosťou a tiež zabráni vzniku plesní. Dôležité je vybrať kvalitné lazúry, príp. farby.

Sikkens ako popredný výrobca lakov zaujal vedúce postavenie v Európe a má povesť najlepšieho v odbore. Výrobky dovážame priamo od výrobcu bez sprostredkovateľa a na tuzemskom trhu predávame priamo v našej predajni (pre adresu pozri kontakty) alebo zasielame zákazníkom po celom Slovensku kuriérom do 24 hod., do okolitých krajín, do 48 hod..

 

Tags: Bliss, Cetol, Sikkens,

Related Posts

SIKKENS Cetol Novatech
Sikkens Cetol WF 771