Dekoratívne farby na stenu

Rozsah farieb, ktoré sú k dispozícii, nebol nikdy taký veľký ako dnes. A trendové farby sa menia každú sezónu. Na dekoráciu interiérových stien používame viacfarebný vločkovací systém Dialfix, od belgického výrobcu Trimetal.

Systém dáva stenám odolnú, originálnu a praktickú ochranu vystavených plôch pred nárazom, poškriabaniu, kontaminácii a opotrebovaniu. Preto je ideálny na použitie vo verejných budovách, ale je stále viac využívaný v domácnostiach.

Tento systém sa skladá z základného náteru ( Dialfix Fond Aqua ), povrchovej úpravy s farebnými vločkami ( Dialfixové vločky ) a akrylovým lakom ( Dialvernis ). Trimetal Dialfix je k dispozícii aj v 15tich tónových tónoch.

Súčasťou viacfarebnej dekoratívnej povrchovej úpravy stien je aj dekorácia DIALCOLOR, ktorá predstavuje estetiku a jednoduchosť použitia pre tvorbu pestrofarebného a harmonického prostredia. Dialcolor umožňuje realizovať základný náter a dekoratívny viacfarebný efekt v jednej operácii. Je veľmi trvanlivý, dokonale odolný proti opotrebeniu a je bez zápachu. Mimoriadne vhodný na vnútornú výzdobu miestností, ktoré je potrebné rýchlo uviesť do prevádzky.

Dialcolor bol špeciálne vyvinutý pre náročné aplikácie vo veľkých bytových domoch a verejných alebo preplnených budovách, ako sú nemocnice, hotely, športové komplexy, kancelárie a školy. Dialcolor je tiež veľmi vhodný na vnútornú výzdobu. Každý, kto chce dať svojmu obývaciemu miestu, kancelárii alebo dokonca detskej izbe osobný dojem, určite nájde svoju vkus vo farebných odtieňoch Dialcolor.

Pri dekoratívnych náteroch na steny aplikujeme farby značiek Sikkens, Trimetal, Flügger a Levis.
Potrebujete pomoc s dekoratívnym náterom?