Flügger farby Košice

Nie celkom obvyklé predajne s farbami…

Flügger ponúka široký sortiment náterových hmôt pre stavebníctvo a iné materiály pre dokončovacie práce.

Sortiment je vyrábaný v našich továrniach a to na základe podnikových noriem. Základ výroby tvorý továreň na rozpúšťadlové materiály vo Švédskom Bollebygdu a továreň na vodou riediteľnú náterové hmoty v dánskom Koldingu.

ISO 14001:2005 garantuje, že naše výrobky spĺňajú prísne podnikové normy a produkcia je neustále na výbornej kvalitatívnej úrovni.

Odborníci na priemysel

Flügger od počiatku dodáva výrobky, ktoré sú určené odborníkom v priemysle náterových hmôt, čo je dôvod, prečo prevažuje zhoda našich reklamných a nákupných miest utvorená pre obraz maliara. Od roku 1975 Flügger a jeho sieť predajní a distribútorov poskytuje odborné poradenstvo pri predaji jednotlivým zákazníkom. Ponuka v sieti predajní Flügger farby je určená ako pre profesionálov tak aj pre súkromných investorov.

Špecializované predajne Flügger

V obchodoch Flügger farby sa vždy stretnete s kvalifikovaným personálom, ktorí vám poskytnú odborné poradenstvo, z toho, čo je známe Flügger – v kombinácii s vysokou kvalitou výrobkov je najlepšou zárukou úspechu vášho podnikania v maľbách a náteroch, od začiatku do konca. Flügger vyrába a predáva len výrobky, ktoré môžeme zaručiť a poskytúť najlepšie výsledky.
Pre nás je farba nie je len maľovať.

Flügger je výrobca farieb na steny pre interiér a exteriér: dekoratívne nátery, akrylátové nátery na fasády a kov, konzervačné prípravky na drevo, drevo, tmel, tapety a nástroje pre maľovanie s vysokou kvalitou.

Výrobky Flügger sú na Slovenskom trhu dostupné od roku 2010 prostredníctvom distribútora BLISS a.s., Košice.

Flügger bestsellery