Farba na drevený plot a ohrady
Farby pre vaše ploty.
V našej ponuke farieb pre drevené ploty a zvislé drevené prvky v exteriéroch, nájdete rôznorodé farby v tej najlepšej kvalite. Plotu sú, bez diskusie, drevenými konštrukciami najviac vystavené povetrnostným vplyvom a minimálne z jednej strany silnému slnečnému žiareniu. Preto je veľmi dôležité ošetriť tieto drevené komponenty naozaj kvalitnými farbami. Nejde tu iba o estetiku a názor susedov, v prvom rade je dôležité to, aby ste sa vy sami nemuseli stať otrokmi vašej nehnuteľnosti. Preto prichádzame s ponukou toho najlepšieho tovar na trhu s farbami od osvedčených výrobcov. Či už ide o lazúrovacie laky, oleje, lazúry, určite si budete mať z čoho vybrať.

POPULÁRNE: Hybridné farby pre ploty a zvislé komponenty - Sikkens Novatech
Mimoriadne populárne produkty. Sikkens CETOL Novatech, predstavujú špičku vo svojom obore, keďže prenikajú do hĺbky dreva, rýchlo schnú, je možné ich aplikovať aj v chladnejšom počasí a spravidla si nevyžadujú viac ako jednu vrstvu. Pri produktoch Sikkens Novatech a BLX si môžete vybrať rôzne odtiene z farebnej palety: ``Sikkens Cetol lazúry``.

Ekologické farby Sikkens na vodnej báze:
Tieto ekologické farby od firmy Sikkens neobsahujú riedidlá a aj preto rýchlo vyschnú /je možné aplikovať ďalší náter už po dvoch hodinách!/ a teda za jediný deň môžete mať váš plot vymaľovaný. Údržba plotov natretých týmito farbami je časovo ani pracovne náročná.

Lazúry a oleje pre drevené ploty od značky Flügger
Bohatá ponuka týchto prémiových farieb, testovaná škandinávskym počasím. Do pozornosti by sme vám chceli dať rozpúšťadlový ``Flügger Wood Oil Classic`` a ak potrebujete prekryť predchádzajúci starší náter, alebo nepotrebujete vidieť štruktúru dreva, tak môžete skúsiť krycí náter Flügger Wood Tex 04.

Univezrálna farba v podobe Trimetal Permacryl
AkzoNobel vyvinul farbu, ktorú môžete použiť v interiéroch aj exteriéroch. Trimetal Permacryl Multiprimer spolu s Trimetal Permacryl Satin vám zaručene ochránia zvislé drevené prvky na mnoho rokov.

Pre profesionálov:
Všestranný náter na drevo Sikkens Cetol WF 771 - Systém 3v1, alebo vodou riediteľný hodvábne lesklý lazúrovací náter Sikkens Cetol WF 761.

Bonus na záver: Náš tip.
Ako sme už v úvode napísali, ploty patria k dreveným prvkom vystavených neduhom počasia celoročne. Preto sme pre vás pripravili ideálny mix, ktorým dosiahnete dlhoročnú ochranu vášho projektu. Je ňou kombinácia dvoch produktov od firmy Sikkens. Sikkens CETOL Novatech a Sikkens Cetol Filter 7 Plus. Zatiaľ čo Sikkens Novatech preniká hlboko do štruktúry dreva a materiál tým získa primárnu ochranu, Sikkens Cetol Filter 7 Plus vytvorí na povrchu náteru jemný film, ktorý zabráni UV žiareniu narúšať prvotnú vrstvu vytvorenú NOVATECH-om. Vzhľadom, že ide o produkty od rovnakej firmy atraktívna paleta farebných odtieňov sa vzťahuje na oba produkty a kedykoľvek vám ju namiešame u nás na predajni.

Potrebujete pomoc s výberom farby pre vaše projekty?