Farba na drevodom, zrub alebo drevenicu
Farby pre vaše drevodomy v exteriéri.
V našej ponuke farieb pre drevodomy a exteriérové prvky všeobecne, nájdete rôznorodé farby v špičkovej kvalite. Stavby z dreva si v našich poveternostných podmienkach vyžadujú dôkladnú ochranu hlavne pred UV žiarením a vlhkosťou. Ponúkame vám to najlepšie z trhu od osvedčených predajcov. Či už ide o lazúrovacie laky, oleje, lazúry pre drevodomy, určite si budete mať z čoho vybrať.

POPULÁRNE: Hybridné farby pre drevo domy a zruby - Sikkens Novatech
Mimoriadne populárne produkty. Sikkens CETOL Novatech, predstavujú špičku vo svojom obore, keďže prenikajú do hĺbky dreva, rýchlo schnú, je možné ich aplikovať aj v chladnejšom počasí a spravidla si nevyžadujú viac ako jednu vrstvu. Pri produktoch Sikkens Novatech a BLX si môžete vybrať rôzne odtiene z farebnej palety: ``Sikkens Cetol lazúry``.

Ekologické farby pre drevo domy na vodnej báze:
Tieto ekologické farby od firmy Sikkens sa vyznačujú rýchlym schnutím / možno aplikovať ďalší náter už po dvoch hodinách!/ a teda za jeden deň môžete mať vymaľované.

Lazúry a oleje pre drevo domy od značky Flügger
Bohatá ponuka týchto prémiových farieb, testovaná drsným škandinávskym podnebím. Do pozornosti by sme vám chceli dať lazúrovací lak ``Flügger Wood Tex Classic 2v1``, rozpúšťadlový ``Flügger Wood Oil Classic``. Ak potrebujete prekryť predchádzajúci starší náter, alebo nepotrebujete vidieť štruktúru dreva, tak môžete skúsiť krycí náter Flügger Wood Tex 04.

Lazúry a oleje pre podlahy a terasy.
Vodorovné drevené komponenty doporučujeme ošetriť týmito produktmi: Podlahy v interiéri: Flügger Natural Wood Olej Terasy v exteriéroch: Flügger Klasický olej na drevené podlahy /+ teak odtieň/, Sikkens WF 771

Pre profíkov:
Všestranný náter na drevo Sikkens Cetol WF 771 - Systém 3v1, alebo vodou riediteľný hodvábne lesklý lazúrovací náter Sikkens Cetol WF 761.

Bonus na záver: Sikkens Cetol Filter 7 Plus
Ak by vás zaujímal fakt, akým náterom je ošetrená drevená chata na vrchnom obrázku, tak je to alkydový náter Sikkens Cetol Filtex 7 Plus s extra UV filtrom. Navrhnutý špeciálne pre posledné dve vrstvy na Sikkens Cetol HLS a Sikkens Novatech.

Potrebujete pomoc s výberom farby pre váš drevo dom?