Prémiové farby do domu a bytu
Firma BLISS Farby vám ponúka kvalitné interiérové farby do vášho domu alebo bytu. V ponuke prevažujú prémiové farby na stenu od škandinávskej značky Flügger, ďalej sú to farby Sikkens a Levis.

Matná, akrylátová farba na steny a stopy Flügger Flutex 5. Vytvára robustný a ľahko zmývateľný povrch.

Výhodou tixotropnej štruktúry pri natieraní je, že farba neodkvapkáva. Veľmi praktické v situáciách, kedy nie je možné premiestniť alebo dostatočne chrániť zariadenie miestnosti. Popredná vlastnosť obľúbenej Flügger Flutex 5 je dobrá krycia schopnosť. Samozrejmosťou je matný, jednotný vzhľad. Dobre znáša čistenie.


Akrylátová farba Flügger Dekso 5. Farba pre interiérové práce. Dodáva povrchu nádherný vzhľad a je držiteľom ekologického certifikátu EU ECOLABEL. Táto vrchná farba určená pre interiér s možnosťou natierania na steny, strop a betónové povrchy. Matná akrylátová farba vytvára vysoko robustný a umývateľný povrch. Nemení vzhľad pri dotyku alebo po čistení.

Ďalšie interiérové farby značky Flügger

Všetky tieto farby vytvárajú súvislý matný /alebo hlboko matný/ povrch. Je možné ich aplikovať štetcom, populárnym valčekom, alebo striekaním. Podrobnosti o jednotlivých farbách sa môžete dozvedieť po kliknutí na obrázok produktu tej ktorej farby.

 

Ako môžete vidieť, ponúkame naozaj širokú škálu kvalitných moderných farieb rozličnej hĺbky matu alebo jasu. V našej predajni vám namiešame akékoľvek odtiene týchto farieb podľa vašeho želania. Vzorkovník je k dispozícii nižšie.

Farby do interiérov od značiek Sikkens a Levis

Okrem týchto tradičných interiérových náterov firma BLISS Farby ponúka stierkové tmely, penetračné nátery ako základ pod interiérové farby. Takisto si nezabudnite pozrieť našu širokú ponuku fasádnych farieb alebo náterov na drevo a strechy.

Vzorovník interiérových farieb
Vzorovník interiérových farieb

Vzorovník Farieb značky Flügger

 

Priamo cez e-shop predávame iba najpopulárnejšie odiene farieb. Ak chcete objednať vlastné odtiene zo vzorkovníka farieb, pošlite nám ich číselné kódy spolu s vašou požiadavkou. Preveríme dostupnosť zvolených odtieňov a naši predajcovia vás budú kontaktovať.

Číselné kódy zadajte do kontaktného formulára na stránke produktu, alebo nám napíšte požiadavky na bliss@bliss.sk

Kontaktujte bás ešte dnes. Sme tu pre vás!

Potrebujete pomôcť s maľovaním vašej nehnuteľnosti? Sme tu pre vás!