BLISS Košice

Nie celkom obvyklá predajňa s farbami…

BLISS farby ponúka široký sortiment náterových hmôt pre stavebníctvo a iné materiály pre dokončovacie práce.

Sortiment predávaných farieb je vyrábaný v v Belgicku, Nemecku, Francúzsku, Grécku a časť produkcie z spol. Carboline aj v USA.

Výrobky spĺňajú prísne Európske normy na obsah prchavých látok. Výroba v súlade s ISO 14001:2005 garantuje, že výrobky spĺňajú prísne podnikové normy národné a európske normy a to súbežne pri zabezpečení neustále na výbornej kvalitatívnej úrovne.

Odborníci na farby v stavebnom priemysle

Predávame výrobky, ktoré sú určené odborníkom v stavebnom priemysle, čo je dôvod, prečo prevažuje zhoda našich reklamných a nákupných miest utvorená pre obraz maliara.  Sú určené ako pre profesionálov tak aj pre súkromných investorov a domácich majstrov.

V našej ponuke sú farby na steny v interiéri ako aj akrylátové a siloxánové nátery na ochranu fasád. Taktiež v ponuke nájde ochranné nátery na kov, konzervačné prípravky na drevo, lazúry, laky a farby na drevo, farby na strechy, ako aj výrobky na ochranu a ošetrenie betónu.

Predaj náterových hmôt na Slovenskom trhu zabezpečujeme od roku 1990 a to formou exkluzívneho dovozu priamo od výrobcov.

Najviac predávané výrobky

akrylátové farby na steny
Flügger Dekso 5 farba na stenu
Flügger Flutex 5
Flügger Flutex 3 Plus