farby na steny do obývačky

Je jedno či bývate v malom útulnom apartmáne v meste, alebo rozsiahlom dome na vidieku, vaša obývacia izba bude tou najväčšou izbou, ktorú budete musieť vymaľovať a dekoratívne usporiadať. Výber farby pre obývačku, by mal byť prvotným rozhodnutím pri jej organizácii. Farba bude mať vplyv na všetko: od osvetlenia až po umiestnenie vašich obrazov.

Akákoľvek farba na stenu môže byť tou správnou voľbou, avšak musí byť dobre zladená s ostatnými prvkami v interiéri. Jedným z hlavných faktorov, ktoré ovplyvňujú výber farby v obývačke je množstvo denného svetla v poobedňajších hodinách, kedy je obývacia izba najviac využívaným priestorom.

Pri farebných odtieňoch by ste mali zvážiť, či potrebujete stimulujúcu alebo pokojnú farbu. Ak vás maľovanie nebaví mali by ste viac inklinovať ku tradičným farebným odtieňom. Ak ste fanúšik sezónnych úprav vo vašej nehnuteľnosti, tak môžete vyskúšať viac odvážne, trendové odtiene.

V našom eshope si dokonca môžete objednať testovaciu vzorku s natónovanými odtieňmi a farby si môžete otestovať vopred. Najpopulárnejšími farbami v našom porfóliu sú: Flügger Dekso, Flügger Flutex 5 /S/ a Sikkens Alphatex SF. Viac o našich akrylátových farbách a ich výhodách sa môžete dočítať TU.

Výber najpopulárnejších akrylátových farieb z eshopu