farby na steny do kuchyne

Kuchyňa je srdcom domova, zároveň je to aj priestor, ktorý je najviac exponovaný voči znečisteniu. Či už je to faktom, že ide ide o najnavštevovaniejšie miesto v dome, alebo ide o mnohoročné stopy po varení, je potrebné v nej aplikovať farby, ktoré vydržia skúšku času.

Vo všeobecnosti platí, že kuchynská linka zaberá najviac vizuálneho priestoru a teda od farebnej schémy skriniek linky sa bude odvíjať farba na stenách. Ak sú vaše skrinky dokončené v tmavých alebo stredných odtieňoch, vyhľadajte farby, ktoré vytvoria rovnováhu pomocou svetlejších odtieňov. Kuchynské linky z bieleho a bledého dreva sa dajú dobre kombinovať s mnohými farbami, najmä s modrou, sivou alebo aj zelenou.Ak je vaša kuchyňa prepojená s ostatnými izbami v byte otvoreným priestorom, mali by ste zvážiť odtiene, ktoré zaistia oku lahodiacu farebnú kontinuitu. Keďže priestor na stenách v kuchyni je obmedzenejší, vyberte si farebnú variáciu, ktorá doplní nielen kuchyňu, ale aj susedné miestnosti.

farba na steny kuchyna
ruzova farba do kuchyne

Výber farieb vhodných do kuchynských priestorov:

Farby na steny v našej ponuke predstavujú špičku v obore a to najlepšie na trhu. Nielenže ide o farby a steny s vysokou triedou odolnosti a zmývateľnosti, mnoho týchto farieb vieme dodať v stovkách odlišných odtieňov. Farby si môžete objednať z pohodlia domova cez náš eshop ešte dnes.