výrobné skladovacie haly

Nátery pre haly, priemyselné budovy, výrobné a skladovacie prevádzky

 

Vymaľovanie vnútorných a vonkajších stien je zvyčajne najlepší spôsob, ako vylepšiť celkový vzhľad a jas vášho skladu alebo výrobnej haly.

Systém povrchovej úpravy stien závisí vo veľkej miere od natieraného podkladu, alebo výrobných a pracovných podmienok v bezprostrednej blízkosti stien. Najčastejšie používané nátery v komerčných budovách a skladoch sú pololesklé, lesklé farby bieleho, alebo svetlého odtieňu. Jeden z dôvodov prečo sa pristupuje ku svetlým farbám je fakt, že v priebehu času dochádza vo výrobných a skladovacích priestoroch ku žltnutiu a celkovo k tmavnutiu stien.

Na holých nenatretých povrchoch stien je dôležité použiť vhodný základný náter. Na komerčných stenách zo škvárobetónu alebo z betónových blokov, najmä v prostredí výroby potravín, je kritické najskôr vyplniť všetky póry na stenách, aby sa zaistilo, že povrchová farba nebude obsahovať malé dutiny, ktoré by umožňovali množenie baktérií.

Nami ponúkané akrylátové farby reprezentujú to najlepšie čo na trhu momentálne existuje. Tieto farby sú vhodné pre priemyselné prevádzky, kvôli ich vysokej odolonosti /voči oderu/, umývateľnosti a nepriepustnosti vlhkosti na ich povrchu. Tieto nátery na povrchu nepraskajú a vytvárajú jednoliaty ochranný povrch.

Výber najpopulárnejších farieb