V našej ponuke farieb pre drevené ploty a zvislé drevené prvky v exteriéroch, nájdete rôznorodé farby v tej najlepšej kvalite. Ploty sú, bez diskusie, drevenými konštrukciami najviac vystavené klimatickým vplyvom a minimálne z jednej strany silnému slnečnému žiareniu. Preto je veľmi dôležité ošetriť tieto drevené komponenty naozaj kvalitnými farbami. Nejde tu iba o estetiku a názor susedov, v prvom rade je dôležité to, aby ste sa vy sami nemuseli stať otrokmi vašej nehnuteľnosti. Preto prichádzame s ponukou toho najlepšieho tovar na trhu s farbami od osvedčených výrobcov. Či už ide o lazúrovacie laky, oleje, lazúry, určite si budete mať z čoho vybrať.

POPULÁRNE: Hybridné farby pre ploty a zvislé komponenty – Sikkens Novatech

Mimoriadne populárne produkty. Sikkens CETOL Novatech, predstavujú špičku vo svojom obore, keďže prenikajú do hĺbky dreva, rýchlo schnú, je možné ich aplikovať aj v chladnejšom počasí a spravidla si nevyžadujú viac ako jednu vrstvu. Pri produktoch Sikkens Novatech a BLX si môžete vybrať rôzne odtiene z farebnej palety: “Sikkens Cetol lazúry“.

Ekologické farby Sikkens na vodnej báze:

Tieto ekologické farby od firmy Sikkens neobsahujú riedidlá a aj preto rýchlo vyschnú /je možné aplikovať ďalší náter už po dvoch hodinách!/ a teda za jediný deň môžete mať váš plot vymaľovaný. Údržba plotov natretých týmito farbami je časovo ani pracovne nenáročná.

Univezrálna farba v podobe Trimetal Permacryl

AkzoNobel vyvinul farbu, ktorú môžete použiť v interiéroch aj exteriéroch. Trimetal Permacryl Multiprimer spolu s Trimetal Permacryl Satin vám zaručene ochránia zvislé drevené prvky na mnoho rokov.

Lazúry a oleje pre drevené prvky v exteriéri od Dánskeho výrobcu Flügger

Bohatá ponuka týchto prémiových farieb, testovaná škandinávskym počasím. Do pozornosti by sme vám chceli dať rozpúšťadlový “Flügger Wood Oil Classic“ a ak potrebujete prekryť predchádzajúci starší náter, alebo nepotrebujete vidieť štruktúru dreva, tak môžete skúsiť krycí náter Flügger Wood Tex 04.

farba na drevený plot