sikkens cetol filter 7

Farba na drevodom, zrub alebo drevenicu

Farby pre vaše drevodomy v exteriéri.

V našej ponuke farieb pre drevodomy a exteriérové prvky všeobecne, nájdete rôznorodé farby v špičkovej kvalite. Stavby z dreva si v našich poveternostných podmienkach vyžadujú dôkladnú ochranu hlavne pred UV žiarením a vlhkosťou. Ponúkame vám to najlepšie z trhu od osvedčených predajcov. Či už ide o lazúrovacie laky, oleje, lazúry pre drevodomy, určite si budete mať z čoho vybrať.

POPULÁRNE: Hybridné farby pre drevo domy a zruby – Sikkens Novatech

Mimoriadne populárne produkty. Sikkens CETOL Novatech, predstavujú špičku vo svojom obore, keďže prenikajú do hĺbky dreva, rýchlo schnú, je možné ich aplikovať aj v chladnejšom počasí a spravidla si nevyžadujú viac ako jednu vrstvu. Pri produktoch Sikkens Novatech a BLX si môžete vybrať rôzne odtiene z farebnej palety: “Sikkens Cetol lazúry“.

Ekologické farby pre drevo domy na vodnej báze:

Tieto ekologické farby od firmy Sikkens sa vyznačujú rýchlym schnutím / možno aplikovať ďalší náter už po dvoch hodinách!/ a teda za jeden deň môžete mať vymaľované.

Lazúry a oleje pre drevo domy od značky Flügger:

Bohatá ponuka týchto prémiových farieb, testovaná drsným škandinávskym podnebím. Do pozornosti by sme vám chceli dať lazúrovací lak “Flügger Wood Tex Classic 2v1“, rozpúšťadlový “Flügger Wood Oil Classic“. Ak potrebujete prekryť predchádzajúci starší náter, alebo nepotrebujete vidieť štruktúru dreva, tak môžete skúsiť krycí náter Flügger Wood Tex 04.

Lazúry a oleje pre podlahy a terasy.

Vodorovné drevené komponenty doporučujeme ošetriť týmito produktmi: Podlahy v interiéri: Flügger Natural Wood Olej Terasy v exteriéroch: Flügger Klasický olej na drevené podlahy /+ teak odtieň/, Sikkens WF 771

Pre profíkov:

Všestranný náter na drevo Sikkens Cetol WF 771 – Systém 3v1, alebo vodou riediteľný hodvábne lesklý lazúrovací náter Sikkens Cetol WF 761.

101,70  s DPH (84,75  bez DPH)
101,70  s DPH (84,75  bez DPH)

Bonus na záver: Sikkens Cetol Filter 7 Plus

Ak by vás zaujímal fakt, akým náterom je ošetrená drevená chata na vrchnom obrázku, tak je to alkydový náter Sikkens Cetol Filtex 7 Plus s extra UV filtrom. Navrhnutý špeciálne pre posledné dve vrstvy na Sikkens Cetol HLS a Sikkens Novatech.

Farba na drevodom, zrub alebo drevenicu

Farby pre vaše drevodomy v exteriéri. V našej ponuke farieb pre drevodomy a exteriérové prvky všeobecne, nájdete rôznorodé farby v špičkovej kvalite. Stavby z dreva si v našich poveternostných podmienkach vyžadujú dôkladnú ochranu hlavne pred UV žiarením a vlhkosťou. Ponúkame vám to najlepšie z trhu od osvedčených predajcov. Či už ide o lazúrovacie laky, oleje, […]