Pred výberom farieb do obývacích priestorov, odporúčame sa najprv rozhodnúť akú kvalitu farby podľa stupňa zmývateľnosti / oderu za mokra si budete priať. Článok k danej téme nájdete tu:Klasifikácia odolnosti farieb voči mokrému oteru

Interiérová maľba s farbou SIkkens

Akrylátové farby kombinujú v sebe ľahkosť čistenia s vynikajúcou odolnosťou. Akrylátová farba je skvelou voľbou pre drvivú väčšinu stien v interiéroch domov, bytov, kancelárií a dokonca aj v skladovacích a výrobných priestoroch. Je vhodná aj pre použitie do vlhkých priestorov ako sú kúpeľne a kuchyne. Pozn., do vlhkých priestorov neaplikujte vynilové farby.

Naše akrylové farby sú vysoko elastické, schopné sa rozťahovať a zmrštovať bez prasklín. Vďaka tomuto udržíte vlhkosť mimo miestnosti a zároveň sa tým zabráni postupnému odlupovaniu. Akrylová farba je vybavená priedušnou povrchovou membránou, ktorá umožňuje úniku vlhkosti bez tvorby pľuzgierov alebo straty priľnavosti.

Tento druh farieb na stenu si dlhšie udrží svoju pigmentáciu aj odolnosť voči UV žiareniu. Tiež si zachováva svoj lesk dlhšie ako farby na iných bázach a aj retuš farieb je podstatne jednoduchší.

Ďalšie príklady širokého využitia našich farieb môžete vzhliadnuť aj týchto sekciách: farby do obývačiek, farby do detských izieb, alebo aj farieb do kancelárií.

Pri plánovaní maľovanie, môže Vás lákať použiť napríklad klasickú kaolínovú farbu. My Vám však odporúčame prejsť sa po sortimente Sikkens, aby ste sa inšpirovali kvalitou. Je veľká šanca, že v sortimente máme zaradenú farbu, ktorá presne vyhovuje Vašej špecifikácií.

Pre maľovanie interiérových stien mate z radu Sikkens výrobkov na výber širokú škálu odolnosti voči ich mokrému čisteniu. V ponuke sú umývateľné nátery stien s triedou 3, 2 alebo aj v najvyššej triede 1. Bližšie informácie k triede zmývateľnosti aj TU.

Najpopulárnejšími farbami v našom porfóliu sú: Sikkens Alphatex SF, Sikkens Alphadur HD SF, Sikkens Alphacryl Morpha, Levis Saptocryl HP. Prehľad rozdelenia našich akrylátových farieb podľa tried/odolnosti voči zmývateľnosti môžete vzhliatnuť TU.

V súčsnosti Vám ponúkame zľavu na akrylátové farby do domácnosti (nižšie uvedené výrobky) vo výške 15% z ich ceny.
Zľavu využijete použitím / vložením zľavového kupónu: Interier-15 v časti “košík” pri objednávanmí tovaru

Ak uvažujete aj o investícií aj do maliarskych potireb, vzhliadnite dostupnú ponuku.

Výber najpopulárnejších akrylátových farieb z eshopu

farba roku 2020
Flügger Dekso 5 farba na stenu
farby na steny do kuchyne