Flügger Dekso 5 farba na stenu

Akrylátové farby vytvárajú na stenách vodotesný povrch. Tieto nátery v sebe kombinujú ľahkosť čistenia latexovej farby s vynikajúcou odolnosťou náterov na báze oleja. Akrylátová farba je skvelou voľbou pre drvivú väčšinu stien v interiéroch domov alebo apartmánov.

Naše akrylové farby sú vysoko elastické, schopné sa rozťahovať a zmrštovať bez prasklín. Vďaka tomuto udržíte vlhkosť mimo miestnosti a zároveň sa tým zabráni postupnému odlupovaniu. Akrylová farba tiež odoláva pliesniam a je vybavená priedušnou povrchovou membránou, ktorá umožňuje úniku vlhkosti bez tvorby pľuzgierov alebo straty priľnavosti.

Tento druh farieb na stenu si dlhšie udrží svoju pigmentáciu aj voči UV žiareniu. Tiež si zachováva svoj lesk dlhšie ako farby na iných bázach a aj retuš farieb je podstatne jednoduchší.

Ďalšie príklady širokého využitia našich farieb môžete vzhliadnuť aj týchto sekciách: farby do obývačiek, farby do detských izieb, alebo aj farieb do kancelárií.

Akrylátová farba zasychá rýchlejšie a umožňuje druhú vrstvu nanášať už o 4 – 6 hodín. Menej zapácha ako napríklad farba na báze oleja, čo uľahčuje jej použitie v uzavretých priestoroch a je možné ju aplikovať aj pri nižších teplotách. Spolu s kvalitným penetračným náterom tieto farby predstavujú to najlepšie pre steny vašej nehnuteľnosti. Po vzhliadnutí našich farebných kariet s atraktívnymi, trendovými odtieňmi, už nebudete musieť hľadať ďalej.

Výber najpopulárnejších akrylátových farieb z eshopu

farba roku 2020
Flügger Dekso 5 farba na stenu
farby na steny do kuchyne