Nechajte si u nás v stredisku v Košiciach na Južnej triede 66 namiešať farbu podľa vášho výberu, osobného vkusu a potreby. Akékoľvek odtiene, v akýchkoľvek množstvách. Už od roku 1991, keď sme namiešali prvú farbu, fungujeme bez prestávky a ponúkame širokú paletu farieb a náterových hmôt pre rôznorodé využitie. Či už máte záujem vymaľovať steny interiéru, potrebujete fasádne farby alebo ste firma pracujúca v segmente stolárstva pri výrobe drevených okien a dverí, máme pre vás riešenie v podobe kvalitných a svetovo uznávaných značiek. Presvedčte sa sami:

Flügger Dekso 5 farba na stenu
Flügger Flutex 5S
Flügger Dekso 5 farba na stenu
Interiérové farby
Značky ako Sikkens, Levis, Trimetal, Flügger, Carboline, Maris Polymers a RD Coating,  patria k tomu najlepšiemu na trhu s farbami pre stavebníctvo, priemysel a energetiku. Nechajte sa aj vy inšpirovať modernými, kvalitnými farbami za skvelé ceny v našom eshope. K dispozícii máme desiatky moderných výrobkov v trendových odtieňov v širokom spektre použitia.
Fasádne Farby
Kvalita a odolnosť v podobe značky Sikkens zaručene ochráni váš dom pred poveternostnými vplyvmi a pridá na hodnote svojim trendovým, unikátnym vzhľadom.
sikkens cetol filter 7
sikkens farba na drevenú fasádu
sikkens farba na drevodom
Lazúry na drevo
Či už máte záujem namiešať lazúry na vodnej báze, farby na základe rozpúšťadiel alebo ste fanúšik hybridných lazúr na drevo, máme pre vás riešenia v podobe značiek Sikkens, Timberex alebo Flügger. V prípade exteriérových farieb na drevo by sme chceli dať do popredia produkty od značky Sikkens ako priekupníka farieb s naozaj skvelou farebnou škálou odtieňov, ktoré už po mnoho rokov miešame na našej prevádzke.