Miešanie farieb Košice

Nechajte si u nás v miešaciom stredisku v Košiciach na Južnej triede 66 namixovať farbu podľa vašeho výberu, osobného vkusu a potreby. Akékoľvek odtiene v akýchkoľvek množstvách. Už od roku 1991, keď sme namiešali prvú farbu, fungujeme bez prestávky a ponúkame širokú paletu farieb a náterových hmôt pre rôznorodé využitie. Či už máte záujem vymaľovať steny interiéru, potrebujete fasádne farby alebo ste firma pracujúca v joinery máme pre vás riešenie v podobe kvalitných a svetovo uznávaných značiek. Presvedčte sa sami:

Flügger Dekso 5 farba na stenu
Flügger Flutex 5S
Flügger Dekso 5 farba na stenu
Interiérové farby
Značky ako Flügger, Sikkens, Levis a Trimetal patria k tomu najlepšiemu na trhu s farbami pre steny a stropy v interiéroch. Nechajte sa aj vy inšpirovať modernými, kvalitnými farbami za skvelé ceny v našom eshope. K dispozícii máme desiatky trendových odtieňov umývateľných odolných farieb pre vašu obývačku, detskú izbu alebo kuchyňu.
Fasádne Farby
Kvalita a odolnosť v podobe značky Sikkens zaručene ochráni váš dom pred poveternostnými vplyvmi a pridá na hodnote svojim trendovým, unikátnym vzhľadom.
sikkens cetol filter 7
sikkens farba na drevenú fasádu
sikkens farba na drevodom
Lazúry na drevo
Či už máte záujem namiešať lazúry na vodnej báze, farby na základe rozpúšťadiel alebo ste fanúšik hybridných lazúr na drevo, máme pre vás riešenia v podobe značiek Flügger alebo Sikkens. V prípade exteriérových farieb na drevo by sme chceli dať do popredia produkty od značky Sikkens ako priekupníka farieb s naozaj skvelou farebnou škálou odtieňov, ktoré už po mnoho rokov miešame na našej prevádzke.

Miešanie farieb Košice