Do vašej pozornosti: Farba nie len na terasové dosky – Sikkens Cetol WF 771

     Leto je za rohom, pomerne chladná jar onedlho skončí a je najvyšší čas dať do poriadku záhradu a hlavne záhradnú terasu. Tento rok rozhodne nebude priať zahraničným dovolenkám, keďže cesty do zahraničia budú pravdepodobne obmedzené. Je to o jeden dôvod naviac prečo investovať do pohodlia vo vašej vlastnej záhrade.
Rozhodli sme sa preto, dať do vašej pozornosti jeden naozaj skvelý, populárny náter, a ktorý predstavuje všestranné riešenie pre drevené prvky v exteriéroch záhrad a terasových dosiek zvlášť: Sikkens Cetol WF 771.

     Tento náter na drevo, okrem všestrannosti využitia si vás určite získa jednoduchosťou aplikácie, avšak čo je najdôležitejšie, je to farba na drevené prvky v exteriéri pod označením: 3 v 1, t.j. Sikkens Cetol WF 771 s nano technológiou, predstavuje základný náter, strednú vrstvu a vrchný finiš v jednom! Je to alternatíva k olejovým výrobkom na ochranu dreva v exteriéri.

Krásne žiarivé drevo

     Je dôležité si uvedomiť, že drevo v exteriéroch je vystavené extrémnemym stresovým faktorom. Je potrebná jeho osobitná ochrana a starostlivosť, keďže potrebujete, aby vaše vonkajšie drevo zostalo krásne živé a nešedivelo. Inovatívny náter Sikkens Cetol WF 771 na báze vody zaisťuje zachovanie jedinečného efektu dreva a atraktívneho vzhľadu, ktorý skutočne “žiari” – to všetko v rade očarujúcich farieb.

     Podľa charakteristiky výrobcu farba vytvára prirodzene matný náter, ktorý vynikajúco ochráni drevo pred UV žiarením a vlhkosťou.

Stručný prehľad hlavných výhod produktu:

  • Môže byť použitý ako základný, stredný a vrchný náter.
  • Vysoká ochrana proti UV žiareniu.
  • Žiadne odlupovanie.
  • Vysoká priepustnosť vhlkosti /umožňuje drevu dýchať/.
  • Veľmi dobré medzirstvové napájanie.
  • Môže sa natierať bez brúsenia.
  • Rýchlo schnúci náter (možnosť aplikácie dvoch vrstiev denne).

  

Produkt z článku + niekoľko ďalších bestsellerov z našeho eshopu:


Pozrite si toto inštruktážne video, aby ste zistili ako ľahko sa s touto farbou pracuje:

 

https://www.youtube.com/watch?v=FeBSUO6bWbM