Hlavné kategórie Eshopu

Vybraný tovar

Najnovšie príspevky z nášho blogu

Sikkens farby

V našom sklade pre zákazníkov držíme širokú škálu farieb na drevo a steny pod značkou Sikkens. Táto, viac ako 200 ročná značka, ponúka jeden z najrozmanitejších výberov farieb na drevo a steny, ktorý je v súčasnosti v ponuke. Farby na drevo je možné použiť na okná, dvere, terasy a rôznorodé drevené prvky, ako v exteriéri, tak aj v interiéri. Ponuka farieb predstavuje komplexné riešenia v podobe základných aj vrchných farieb. Výrobky Sikkens sú známe svojou odolnosťou, trvácnosťou a vysokou estetickou hodnotou.

V ponuke máme rôzne finálne povrchové úpravy ako napr.: matné, saténové, lesklé, polopriehľadné, priehľadné a nepriehľadné. Tento fakt umožňuje, aby sa línia farieb a ošetrenia dreva Sikkens ideálne hodila pre tie najrozmanitejšie projekty.

Či už ste profesionálny stolár, stavebná firma alebo hobby nadšenec, rozhodne by ste mali tejto značke venovať zvýšenú pozornosť.

sikkens cetol filter 7
sikkens farby pre stolárov

 

Z nášho Youtube kanála:

 

Flügger farby

Sme distribútor dánskych farieb značky Flügger. Filozofiou spoločnosti Flügger je vyvíjať produkty a riešenia, ktoré umožňujú skúseným maliarom a zákazníkom dosahovať udržateľné a krásne výsledky vysokej kvality, čo najefektívnejšie. Profesionálny výsledok si vyžaduje profesionálne produkty a  poradenstvo. Poskytovanie práve toho je to, čo nás v podstate poháňa.

Flügger Dekso 5 farba na stenu
Flügger Dekso 5 farba na stenu