Predaj, miešanie a aplikácia farieb

BLISS a.s. ponúka profesionálnym maliarom a domácim majstrom širokú škálu dekoratívnych a ochranných farieb európskych značiek Sikkens (Nemecko), Trimetal (Belgicko),Levis (Belgicko) patriace do holdingu Akzo Nobel, ako aj výrobcov Flügger (Dánsko), Carboline (USA), Maris Polymers (Grécko).

Či už sú naši zákazníci profesionálni maliari a natierači, dekoratéri alebo horliví domáci majstri, chcú skvelú farbu, ktorá poskytuje skvelý povrch a dokonalú ochranu podkladu.

Zo širokej škály dodávaných výrobkov je možné si vybrať farbu pre každú situáciu, povrch a požiadavku.  Zabezpečujeme dodávky farieb pre bežné, ako aj pre špeciálne nátery pre kovy, drevo a iné kritické stavebné materiály, ich farebné koncepcie a vzdelávacie iniciatívy pre stavebníctvo a priemysel.

Ucelený sortiment farieb a náterových systémov je z našej strany sprevádzaný profesionálnou podporou a kvalitnými službami.

Vďaka dlhoročnej vzájomnej spolupráci s výrobcami farieb, ktorá má korene už v r. 1990 sme sa vypracovali na poprednú slovenskú spoločnosť v oblasti predaja a aplikácie náterových hmôt a v súčasnosti pôsobíme ako distribútor aj pre trhy Poľska a Českej republiky.

Ponúkame riešenia pre

  • stavebníctvo: systémy náterových a dekoračných výrobkov pre exteriéry a interiéry, liate podlahy, povlakové systémy, ošetrovanie podláh, drevených, betónových a kovových konštrukcií, hydroizolácie plochých striech, terás, parkovísk, riešenia ochrany budov voči vzlínajúcej vlhkosti, celkovej vlhkosti a hubám pôsobiacim nepriaznivo na podklady v stavebníctve (Technichem, Belgicko)
  • drevospracujúci priemysel a stolárov: náterové hmoty pre úpravu a ochranu okien, dverí a ostatné stolárske výrobky
  • kovospracujúci priemysel: náterové hmoty pre lako plastovanie plechov, tzv. coil coating, výrobu a montáž oceľových konštrukcií
  • ťažký a energetický priemysel: vysoko kvalitné a výkonné nátery na oceľ, betón v priemysle od americkej spoločnosti CARBOLINE. Jej obchodná značka PLASITE pôsobí celosvetovo ako najvýznamnejšia skupina v povlakových systémoch pre rôznorodé nádrže v chemickom a vodnom priemysle s výnimočnou ochranou pri trvalom ponorení.

 

Populárne značky: