Predaj, miešanie a aplikácia farieb

BLISS a.s. ponúka profesionálnym maliarom a domácim majstrom širokú škálu dekoratívnych a ochranných farieb európskych značiek Sikkens (Nemecko), Trimetal (Belgicko), Levis (Belgicko) patriace do holdingu Akzo Nobel, ako aj výrobcov Carboline (USA), RD-Coatings (Belgicko), Maris Polymers (Grécko), Flügger (Dánsko).

Či už sú naši zákazníci profesionálni maliari a natierači, dekoratéri alebo horliví domáci majstri, chcú skvelú farbu, ktorá poskytuje skvelý povrch a dokonalú ochranu podkladu.

Zo širokej škály dodávaných výrobkov je možné si vybrať farbu pre každú situáciu, povrch a požiadavku.  Zabezpečujeme dodávky farieb pre bežné, ako aj pre špeciálne nátery pre kovy, drevo a iné kritické stavebné materiály, ich farebné koncepcie a vzdelávacie iniciatívy pre stavebníctvo a priemysel.

Ucelený sortiment farieb a náterových systémov je z našej strany sprevádzaný profesionálnou podporou a kvalitnými službami.

Vďaka dlhoročnej vzájomnej spolupráci s výrobcami farieb, ktorá má korene už v r. 1990 sme sa vypracovali na poprednú slovenskú spoločnosť v oblasti predaja a aplikácie náterových hmôt a v súčasnosti pôsobíme ako distribútor aj pre trhy Poľska a Českej republiky.

Ponúkame riešenia pre

  • stavebníctvo: systémy náterových a dekoračných výrobkov pre exteriéry a interiéry, liate podlahy, povlakové systémy, ošetrovanie podláh, drevených, betónových a kovových konštrukcií, hydroizolácie plochých striech, terás, parkovísk, riešenia ochrany budov voči vzlínajúcej vlhkosti, celkovej vlhkosti a hubám pôsobiacim nepriaznivo na podklady v stavebníctve (Technichem, Belgicko)
  • drevospracujúci priemysel a stolárov: náterové hmoty pre úpravu a ochranu okien, dverí a ostatné stolárske výrobky
  • kovospracujúci priemysel: náterové hmoty pre lako plastovanie plechov, tzv. coil coating, výrobu a montáž oceľových konštrukcií
  • ťažký a energetický priemysel: vysoko kvalitné a výkonné nátery na oceľ, betón v priemysle od americkej spoločnosti CARBOLINE. Jej obchodná značka PLASITE pôsobí celosvetovo ako najvýznamnejšia skupina v povlakových systémoch pre rôznorodé nádrže v chemickom a vodnom priemysle s výnimočnou ochranou pri trvalom ponorení.

Populárne značky: