Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

RD Coatings – Dothee S.A.
Od r. 1946 odborníci na priemyselné a ochranné nátery na vodnej báze. ANTIKORÓZIA – HYDROIZOLÁCIA – OCHRANA BETÓNU
RD COATINGS je technický produktový rad výrobcu farieb Dothée S.A., ktorý pozostáva výlučne z vysoko účinných vodou riediteľných náterov pre:
antikorózne nátery
– nátery mostov a nádrží
– nátery kovových podkladov
strešné nátery
hydroizolácia kovových striech
– priemyselné farby
– hydroizoláciu
– ochrana betónu
– podlahové nátery
– elastické nátery
– priedušné nátery
– antikarbonizácia

RD COATINGS si vybudovala medzinárodnú povesť pre pokročilé ochranné nátery na vodnej báze, ktoré preukázali svoj vynikajúci výkon na rôznych projektoch po celom svete. Produktový rad pozostáva z vysokovýkonných náterov vyvinutých na ochranu inžinierskych konštrukcií, zariadení, komerčných a priemyselných zariadení a opláštenia budov.

RD COATINGS ponúka komplexné riešenia, ktoré sú ekonomické a ponúkajú množstvo výhod všetkým stranám zapojeným do projektu. Od aplikátora až po klienta vrátane špecifikátorov.
– Jednoduchý a zrozumiteľný sortiment s obmedzeným počtom produktov;
– Hlavne jednozložkové produkty, jednoduché použitie, obmedzujúce riziko chýb;
– Jednoduché, efektívne a rýchle metódy aplikácie, čo vedie k značnej úspore času;
– Veľmi vysoký výkon a životnosť, certifikované externými laboratóriami;
– Žiadne rozpúšťadlá, menej nebezpečenstiev a lepšie pre naše životné prostredie, ekologická zodpovednosť.

Spoločnosť RD Coatings si vybudovala medzinárodnú povesť pre svoje veľmi kvalitné vodou riediteľné ochranné nátery, ktoré preukázali svoj vynikajúci výkon na rôznych projektoch po celom svete.
Dnes je evidentné, ako v extrémnom námornom prostredí, tak aj v miernejších oblastiach, ako je vnútrozemie, že produkty RD Coatings sa ukázali byť rovnako spoľahlivé ako mnohé tradičné zinko-epoxid-polyuretánové a iné systémy. farby na báze rozpúšťadiel.
Mnohé zo systémov boli testované a akreditované externými laboratóriami, ktoré tento výkon dokážu, ale predovšetkým sú to milióny štvorcových metrov chránenej plochy po celom svete.
Čoraz viac architektov, dizajnérov a projektových manažérov dychtivo využíva naše riešenia, ktoré sa ľahšie spravujú, sú bezpečnejšie a šetrnejšie k životnému prostrediu.

Neustále investície do výskumu a vývoja, výroba inovatívnych produktov a zákaznícka podpora dnes umožňujú exportovať viac ako 80 % produkcie do celého sveta. Systémy RD Coatings sú dostupné na väčšine kontinentov, taktiež aj na Slovensku, kde prostredníctvom BLISS farby sú k dispozícií aj služby zákazníkom na vysokej úrovni.