Zobrazených 1–12 z 33 výsledkov

Sikkens je súčasťou AkzoNobel, najväčšej globálnej spoločnosti v oblasti farieb a náterov a významného výrobcu špeciálnych chemikálií.
AkzoNobel dodáva priemyselným odvetviam a spotrebiteľom po celom svete inovatívne produkty a s nadšením vyvíja udržateľné odpovede pre našich zákazníkov.
Spoločnosť AkzoNobel so sídlom v Amsterdame v Holandsku je zaradená do rebríčka Global Fortune 500 a neustále sa umiestňuje ako jeden z lídrov v oblasti udržateľnosti. S prevádzkami vo viac ako 80 krajinách sa našich 55 000 ľudí po celom svete zaviazalo k dokonalosti a poskytovaniu Tomorrow’s Answers Today™.

Sikkens sa od roku 1792 venuje nekompromisnej snahe o kvalitu a inováciu farieb. Je to dlhá história, ktorá je sfarbená priekopníckymi príbehmi. Poskytuje každodenné partnerstvo a odborné znalosti nielen profesionálnym maliarom, ktoré potrebujú na dokonalé výsledky pri každej práci, ale aj rastúcemu segmentu spotrebiteľov, ktorí chcú dosahovať výsledky profesionálnej kvality.

Od podláh, cez fasády budov, interiérov, drevených okien a dverí, kovových doplnkov až po strechu Sikkens produkty chránia a skrášľujú viac povrchov, ako si dokážete predstaviť. Tým však Sikkens nekončí – výrobné portfólio obsahuje formulácie, ktoré bezpečne uchovávajú vašu obľúbenú sódu v plechovke, zatiaľ čo iné zaisťujú, že drevené strešné trámy nad vašou hlavou vyzerajú dobre a sú pevne zaistené.
Ponúkame Vám širokú škálu výrobkov Sikkens pre povrchovú úpravu:
• stavebných výrobkov (okná, dvere a obklady)
drevených konštrukcií
• drevené terasy
lazúr na drevo
fasád
• interiérov
Sikkens je meno, ktoré obstálo v skúške času.

Jednou z hlavných výhod farieb Sikkens pre aplikáciu na drevo je ich schopnosť chrániť drevo pred vlhkosťou, UV žiarením a nečistotou. Tieto farby sú navyše veľmi odolné voči opotrebeniu a poškriabaniu, čo znamená, že drevo zostane v dobrom stave po dlhú dobu.

Sikkens farby a lazúry na drevo sú aplikovateľné na rôzne druhy povrchov, vrátane smreku a dubu, ale aj pre exotické dreviny. Sú dostupné v rôznych odtieňoch pre bežné aplikácie, ako aj pre výrobu drevených okien a dverí, takže si môžete vybrať tú, ktorá najlepšie zodpovedá vašim potrebám a preferenciám.

Okrem vyššie uvedeného sú v ponuke výrobcu Sikkens aj laky, nátery a impregnácie pre drevené podlahy, zábradlia, terasy a iné vonkajšie drevené konštrukcie.

V prípade, že sa rozhodnete pre farby Sikkens pre vaše drevené projekty, odporúčame Vám pred aplikáciou produktu sa obrátiť na odborníkov BLISS farby, ktorý Vám pomôžu s výberom správneho produktu a poradia ako ho správne aplikovať.