NAJLEPŠIA PRÍRODNÁ OCHRANA DREVA
Timberex oleje ponúkajú najlepšiu prirodzenú povrchovú úpravu drevených povrchov.
Timberex oleje sú vyrobené z prírodných, rýchlo schnúcich olejov a živíc sú navrhnuté tak, aby prenikli hlboko do dreva a stali sa jeho neoddeliteľnou súčasťou. Vyplnením a obohatením pórov dreva vytvárajú tieto produkty spevnenú a odolnú ochrannú vrstvu. Leštené povrchy majú hlboký saténový lesk a sú odolné voči oderu a vode. Farba dreva sa stáva živšou a kresba je jasnejšia.
Povrchy upravené výrobkami Timberex zostávajú vo výbornom stave po mnoho rokov, pretože ich údržba je jednoduchá a obmedzená na pravidelnú údržbu.

Timberex International pochádza z juhovýchodného Anglicka a od roku 1927 vyrába ekologické a trvanlivé oleje na podlahy, pracovné dosky, palubovky, nábytok a pre všeobecné aplikácie v oblasti Arts & Crafts, pod názvami TIMBEREX a WATCO Wood Finishing Oils.

Referenčný zoznam zákazníkov Timberex obsahuje niektoré z najznámejších budov na svete – Dánske veľvyslanectvo, Belgicko.
Zákazníkmi spoločnosti Timberex International sú výrobcovia, profesionáli a nadšenci domácich majstrov po celom svete. Od začiatku bolo cieľom ponúknuť zákazníkom tú najlepšiu ochranu dreva. Odvtedy sa nič nezmenilo!

Timberex International disponuje certifikátom ISO 9001. Všetky oleje sú vyrobené z prírodných obnoviteľných zdrojov a v súlade s najnovšími medzinárodnými zdravotnými a bezpečnostnými špecifikáciami. Všetky sú v súlade s VOC2010.

Timberex International je teraz súčasťou spoločnosti Rust-Oleum Corporation s distribučnými partnermi vo viac ako 30 krajinách.

Neboli nájdené žiadne produkty zodpovedajúce vášmu výberu.