Zobrazuje sa všetkych 10 výsledkov

TRIMETAL, spoľahlivý partner každého maliara už viac ako 115 rokov.
Trimetal predstavuje kompletné lakovacie systémy, rôzne služby, prakticky orientované školenia a podporu šitú na mieru každému profesionálovi. Profesionalita a vrelý kontakt idú ruka v ruke.
Trimetal robí vždy niečo navyše, aby vás ako maliara vždy a všade postavili do popredia. Pretože to je typický Trimetal.
Trimetal je tradičná belgická značka založená v Machelene v roku 1904. Produkty Trimetal sa tu vyrábajú dodnes.
Vždy istota správnej vrchnej farby a spokojný zákazník. To je typický Trimetal. Trimetal sa každý deň snaží o spoľahlivosť, prívetivosť, vrelé a ľudské kontakty. Pre úsmev na tvári každého profesionála. Každý deň robí všetko, čo je v ich silách, aby splnili sľuby značky Trimetal. Na zabezpečenie špičkového náteru, špičkového poradenstva, príjemný rozhovor a spokojný zákazník… Ak sa niečo pokazí, čo najrýchlejšie to vyrieši. Pretože to je tiež typický Trimetal. Trimetal sa môže pri distribúcii svojich produktov spoľahnúť na profesionálnu a skúsenú sieť Trimetal Predajcov a Trimetal Paint Centier. Nezávislí veľkoobchodníci, ktorí majú všetky znalosti a zručnosti, aby vás ako maliara podporili vo všetkých aspektoch vašej maliarskej práce. Sú vám k službám každý deň.
Ako profesionálna značka zaujíma Trimetal osobitné miesto na trhu spotrebiteľských farieb. Niekedy si ako domáci kutil vedome vyberáte produkty profesionála, pretože sa snažíte o tie najlepšie výsledky. Pre nich je tu BLISS farby, špecializovaná predajňa farieb, kde sa rad Trimetal spája s inšpiráciou, radami a servisom. Trimetal je značka farieb AkzoNobel Decorative Paints. Táto materská spoločnosť je jedným z najväčších výrobcov farieb a náterov na svete a má množstvo vlastných skúseností na poskytovanie tých najlepších produktov a služieb.