Interiérové farby na steny do domácnosti pre hobby aj profesionálov

Rad výrobkov Flutex od spoločnosti Flügger sa skladá z množstva akrylových farieb na steny a stropy. Výrobky Flutex vynikajú svojou krycou silou, robustnosťou a priľnavosťou. Predstavujú bezpečnú voľbu pokiaľ ide o kvalitu a náklady. Všetky sú to zmývateľné farby na steny (v rôznych stupňoch) podľa EN 13300, čo pre konečného užívateľa poskytuje výhody jednoduchej údržby umytím natretej steny. Žiadne premaľovávanie.

Ako kvalitatívnu vychýtavku pre náročných zákazníkov ponúkame:

  • Flügger Dekso 5 je matná akrylová farba na stenu s excelentnou možnosťou čistenia. Poskytuje extra silný a robustný povrch s vlastnosťami odpudzujúcimi špinu. Povrch nemení lesk pri otere alebo čistení. Veľmi vhodný pre inštitúcie, úrady, kancelárie, obývacie priestory, kuchyne a najmä tam, kde sú kladené vysoké nároky na funkčnosť a estetiku.
  • Flügger Flutex 2S je nasýtená PVA farba vysokej kvality s skvelou krycou schopnosťou. Poskytuje krásny, hladký, rovnomerný, sýty a nereflexný povrch. Výrobok je veľmi vhodný na veľké, súvislé stropy alebo tam, kde by množstvo svetla z veľkých okien spôsobovalo zviditeľnenie ťahov od štetca alebo valčeka. Poskytuje oveľa lepšie kvality než ostatné farby vo vzťahu k lokálnym opravám. Je taktiež dostupný v čiernej a ultra modrej farbe – aj keď už lokálne dodatočné opravy môžu byť viditeľné.

Hľadáme len produkty, ktoré naozaj pomáhajú maliarovi.

Iba vtedy, keď bola kvalita testovaná a preukázaná niekoľkokrát, prídeme na trh s niečím novým. To pre nás predstavuje belgická značka pre profesionálov Trimetal. Zaisťuje kvalitu za správnu cenu.

Flügger Flutex 5
Flügger Dekso 5 farba na stenu
Umývateľné farby na steny do domácnosti

Pri náteroch stien a interiérov aplikujeme farby značiek Sikkens, Trimetal, Flügger a Levis.