Nátery interiérov, farby do interiéru

Rad výrobkov Flutex od spoločnosti Flügger sa skladá z množstva akrylových farieb na steny a stropy. Výrobky Flutex vynikajú svojou krycou silou, robustnosťou a priľnavosťou. Predstavujú bezpečnú voľbu pokiaľ ide o kvalitu a náklady. Všetky sú zmývateľné (v rôznych stupňoch) podľa EN 13300, čo pre konečného užívateľa poskytuje výhody jednoduchej údržby umytím natretej steny. Žiadne premaľovávanie.

Ako kvalitatívnu vychýtavku pre náročných zákazníkov ponúkame:

  1. Flügger Dekso 5 je matná akrylová farba s excelentnou možnosťou čistenia. Poskytuje extra silný a robustný povrch s vlastnosťami odpudzujúcimi špinu. Povrch nemení lesk pri otere alebo čistení. Veľmi vhodný pre inštitúcie, úrady, kancelárie, obývacie priestory, kuchyne a najmä tam, kde sú kladené vysoké nároky na funkčnosť a estetiku.
  2. Flügger Flutex 2S je nasýtená PVA farba vysokej kvality s skvelou krycou schopnosťou. Poskytuje krásny, hladký, rovnomerný, sýty a nereflexný povrch. Výrobok je veľmi vhodný na veľké, súvislé stropy alebo tam, kde by množstvo svetla z veľkých okien spôsobovalo zviditeľnenie ťahov od štetca alebo valčeka. Poskytuje oveľa lepšie kvality než ostatné farby vo vzťahu k lokálnym opravám. Je taktiež dostupný v čiernej a ultra modrej farbe – aj keď už lokálne dodatočné opravy môžu byť viditeľné.

Hľadáme len produkty, ktoré naozaj pomáhajú maliarovi.

Iba vtedy, keď bola kvalita testovaná a preukázaná niekoľkokrát, prídeme na trh s niečím novým. To pre nás predstavuje belgická značka pre profesionálov Trimetal. Zaisťuje kvalitu za správnu cenu.

Nátery interiérov, farby do interiéru