Miešanie farieb Košice

Nechajte si u nás v miešaciom stredisku namixovať farbu podľa vašeho výberu, osobného vkusu a potreby. Akékoľvek odtiene v akýchkoľvek množstvách. Už od roku 1991, keď sme namiešali prvú farbu, fungujeme bez prestávky a ponúkame širokú paletu farieb a náterových hmôt pre rôznorodé využitie. Či už máte záujem vymaľovať steny interiéru, potrebujete fasádne farby alebo ste firma pracujúca v joinery máme pre vás riešenie v podobe kvalitných a svetovo uznávaných značiek. Presvedčte sa sami:


Značky ako Flügger, Sikkens, Levis a Trimetal patria k tomu najlepšiemu na trhu s farbami pre steny a stropy v interiéroch. Nechajte sa aj vy inšpirovať modernými, kvalitnými farbami za skvelé ceny v našom eshope. K dispozícii máme desiatky trendových odtieňov umývateľných odolných farieb pre vašu obývačku, detskú izbu alebo kuchyňu.
Interiérové farby Flügger
Kvalita a odolnosť v podobe značky Sikkens zaručene ochráni váš dom pred poveternostnými vplyvmi a pridá na hodnote svojim trendovým, unikátnym vzhľadom.
Fasádne farby Flügger
Či už máte záujem namiešať lazúry na vodnej báze, farby na základe rozpúšťadiel alebo ste fanúšik hybridných lazúr na drevo, máme pre vás riešenia v podobe značiek Flügger alebo Sikkens. V prípade exteriérových farieb na drevo by sme chceli dať do popredia produkty od značky Sikkens ako priekupníka farieb s naozaj skvelou farebnou škálou odtieňov, ktoré už po mnoho rokov miešame na našej prevádzke.
Sikkens exteriérová farba na drevo
Ak potrebujete natrieť plechovú strechu vášho príbytku, alebo nutne hľadáte priemyselné riešenia pre prevádzku máte možnosť si u nás namiešať nespočetné množstvo odtieňov farieb na plechy alebo kovy všeobecne. Kontaktujte nás ešte dnes a získajte bezplatné poradenstvo v akejkoľvek oblasti náterových hmôt.
RD-Elastometal, akylátový antikorózny náter na plechové strechy

Najpopulárnejšie odtiene farieb si môžete objednať a zaplatiť priamo cez náš eshop, avšak ak potrebujete namiešať akýkoľvek iný odtieň naváhajte nás kontaktovať telefónom alebo emailom a vami vybraný odtieň namiešame ešte dnes.