RD-Elastometal – náter na plechové strechy

Antikorózna a hydroizoláčná ochrana kovových konštrukcií a plechových striech.

Zmeniť farbu plechovej strechy a zároveň ju chrániť pred koróziou? Žiaden problém! RD-Elastometal je produkt, ktorý chráni a zároveň izoluje.

RD-Elastometal je určený na renováciu kovových striech v agresívnom priemyselnom a námornom prostredí. Odporúčané profesionálnymi dodávateľmi strešných krytín na opravu a údržbu kovových striech. RD-Elastometal má vynikajúcu elasticitu (200%) a antikorózne vlastnosti, ľahko sa nanáša bez potreby abrazívneho otryskania. RD-Elastometal je rýchlo schnúci náter na vodnej báze a odporúčaný ako údržbový náter na strechy na oceľ, liatinu, oceľ CorTen, zvetranú galvanizovanú oceľ, hliník a plechy potiahnuté Plastisolom.

Vysoko výkonný jednozložkový vodou riediteľný elastomérny antikorózny náter. RD-Elastometal kombinuje antikorózne a vodotesné vlastnosti do jedného produktu. Táto farba môže byť použitá ako základný náter alebo ako konečný náter.

Vynikajúca, osvedčená technológia pre renováciu striech a kovových prvkov v miernom aj náročnom klimatickom prostredí. Kovové povrchy s rozlohou niekoľko miliónov metrov štvorcových chránených technológiou RD- Elastometal z neho robia spoľahlivý náterový systém. Elasticita RD-Elastometalu bráni defektom preniknúť na povrch aj v oblastiach vystavených rozsiahlym a častým zmenám teploty.

Odolnosť je porovnateľná s epoxidovými, polyuretánovými alebo galvanizačnými systémami – ktoré však vyžadujú úpravu povrchu pieskovaním a predstavujú oveľa vyššiu ekologickú záťaž, majú problematické spracovanie ako aj čistenie pracovných nástrojov.

RD Elastometal – v praxi:

Elastometal_po aplikácií na plechovej streche s minimálnym spádom
Plechová strecha po aplikácií Elastometal
most Øresund
1u
1b