Spoločnosť Carboline, ktorá pôsobí z pozície globálneho lídra, je považovaná za štandard kvalitných vysokovýkonných náterov, obložení a protipožiarnych produktov.
Už viac ako 75 rokov kombinuje inovatívny vývoj produktov s technickými znalosťami a skúsenosťami, aby poskytovala vynikajúce riešenia ochranných náterov po celom svete. Carboline sa hrdí ponukou komplexného radu náterov, náterových obkladových vrstiev a ohňovzdorných produktov (momentálne mimo ponuky na Slovensku).
Priemyselné servisné stredisko a sklady v Európe a USA, výrobné miesta po celom svete a stovky členov technického predajného tímu rozmiestnených po celom svete sú pripravené vám slúžiť. Obchodný technici Carboline prispôsobujú technológiu náterov potrebám
a očakávaniam zákazníkov a s istotou poskytujú riešenia, ktoré sú overené a spoľahlivé. Carboline spolupracuje s zákazníkmi na poskytovaní produktov a riešení, ktoré najlepšie vyhovujú projektu alebo aplikácii. Skúsenosti Carboline v tomto smere spolu s najširšou ponukou produktov v tomto odvetví predstavujú víťaznú kombináciu, vďaka ktorej sú zákazníci spokojní. Zameranie spoločnosti Carboline na výkon, spojenú s širokou škálou trhových skúseností na rôznych priemyselných a komerčných trhoch je to, čo Carboline odlišuje od konkurencie.
Ak máte problém, je pravdepodobné, že sme ho vyriešili.
Napíšte nám Vaše požiadavky na náter, špecifikáciu prostredia, podkladu a zaťaženia, aby sme vám mohli navrhnúť vhodný náterový systém.

Carboline coatings